Пиърсинг на пъпа

  • 555
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 911
Вие махнахте ли го по време на бременността? Кога точно? Болеше ли ви? Мен напоследък ме наболяваше, но отмина и се чудя дали да го махам.  newsm78  Спомням си ,че момичето в студиото, където го правих ми беше казало, че го е махнала чак след като е родила, защото бебето я ритало и я боляло.

# 1
  • Мнения: 8 505
Докато бях бременна го махнах,вече не поня кога точно.Сложих си хирургичен конец за всеки случай,за да не ми се запуши дупката.

# 2
  • Мнения: 6 461
Лично аз нямам пиърсинг на пъпа,но на мажО сестричката има и когато разбра ,че е бременна го махна.

# 3
  • Мнения: 28
имам си го отпреди да забременея, но сега го махам от време на време, понеже още не е заздравял, #Crazy[color=magenta макар че вече съм в шестия мец, от време на време се възпалява и не знам какво да правя newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 978
Добре би било да го махнеш, защото коремчето ти щр расте и може да имаш проблеми. Има специални силиконови пиърсинги за бременни, можеш да пробваш

# 5
  • Варна
  • Мнения: 911
Докато бях бременна го махнах,вече не поня кога точно.Сложих си хирургичен конец за всеки случай,за да не ми се запуши дупката.
Самичка ли го направи или ходи в студио, че не зная откъде се намира този хирургичен конец? Едва ли е от кинкалерия  Embarassed  Joy

# 6
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
преди около седмица имаше подобна тема, там може би има повечко отговори.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 911
Доста се порових и като не намерих нищо по въпроса реших да попитам, извинете, ако съм дублирала питане.  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 270
здравеите аз сьшто имам пиьрсинг и не зная какво да правя не искам да ми зарастне от каде мога да си намеря шакьв хирургичен конец и как мога да си го сложа  Thinking  newsm78 благодаря предварително. smile3525

# 9
  • Мнения: 8 505
Докато бях бременна го махнах,вече не поня кога точно.Сложих си хирургичен конец за всеки случай,за да не ми се запуши дупката.
Самичка ли го направи или ходи в студио, че не зная откъде се намира този хирургичен конец? Едва ли е от кинкалерия  Embarassed  Joy

Поръчах си го в аптека.Няма смисъл да ходиш в студио.Режеш малко парченце конец,промушваш (може заедно с обецата,а после я магхаш-само колкото да ти служи като водач).Сменяш конеца редовно и това е.

# 10
  • Мнения: 295
Махнах го към 5-ят месец. След като родих си го сложих без трудност.

# 11
  • Мнения: 140
Aз го махнах по време на един преглед защото пречеше на ултразвука.Някъде към 5-6месец трябва да е било,защото искахме да видим пола на бебето.След това от време на време си я слагах и махах да не се запуши :peace:2-3 седмици след като родих си я сложих пак без никакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт