Търси се Дядо Коледа

  • 681
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 740
Нашите петокласници ще имат коледно тържество на 22.12. Всичко е подготвено - място, украса, музика, меню, подаръци. Нямаме си обаче Дядо Коледа, който да раздаде подаръците на децата. Къде да го търсим?

# 1
  • Мнения: 1 258
Вижте  тук:
http://www.malchugan-velikan.com/uslugi.php

или се свързваш с Натфиз-информация и се намира някой млад актьор,който прави чудеса с децата.

# 2
  • Мнения: 3 740
Благодаря.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
цвета, моля те, кажи и на мен какво е подготвено. знам само дата и приблизителен час и то ги изтръгнах с много мърморене и настояване.
къде? какво? колко пари?

офф: поздравления на математИка!

# 4
  • Мнения: 3 740
Благодарности от името на математИка и поздравления за математИчката!

Дата е 22.12., часът - от 11 до 15, мястото - пиано-барът на Гранд-хотел "София" hahaha
Това са го уредили без наше участие.
Осигурена е украсата, музиката, събираме по 5 лв. за почерпка и някакво подаръче от торбата на Дядо Коледа. Намерили са самия старец, но няма костюм, горкинкият, та сега се издирва тоалет за белобрад възрастен веселяк. Майката на другата Вики ще търси до утре, ако не намери, аз тръгвам да обикалям детските градини в района. Ако имаш идея - викай.

Събираме по 2 лв. за подарък на класната. Момичетата ги дават на другата Вики, момчетата - на Камен.

В сряда ще има родителска среща. Ще се видим там, надявам се, че ти в събота духна нанякъде.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 865
Благодарности от името на математИка и поздравления за математИчката!

Дата е 22.12., часът - от 11 до 15, мястото - пиано-барът на Гранд-хотел "София" hahaha
Това са го уредили без наше участие.
Осигурена е украсата, музиката, събираме по 5 лв. за почерпка и някакво подаръче от торбата на Дядо Коледа. Намерили са самия старец, но няма костюм, горкинкият, та сега се издирва тоалет за белобрад възрастен веселяк. Майката на другата Вики ще търси до утре, ако не намери, аз тръгвам да обикалям детските градини в района. Ако имаш идея - викай.

Събираме по 2 лв. за подарък на класната. Момичетата ги дават на другата Вики, момчетата - на Камен.

В сряда ще има родителска среща. Ще се видим там, надявам се, че ти в събота духна нанякъде.



подред:
в този пиано-бар АЗ още не съм ходила Crossing Arms
5 лв. за почерпка - кой ги събира и откъде идва почерпката? предполагам, че заведението предлага нещо, но пък само за 5 лв Rolling Eyes
подаръче? те май са се разбрали да си разменят подаръци newsm78 видях у дома приготвен подарък за съученик
дядо коледа - стори ми се, че мернах костюми в метро.
за родителската среща разбирам от теб. вероятно виктория е решила, че щом във вторник и сряда няма да е на училище, останалите мероприятия също отпадат. в колко часа?
в събота не те видях. заведох виктория и хукнах по задачи. после я чаках в колата пред оградата на училището.

# 6
  • Мнения: 3 740
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 376
Костюми за дядо Коледа се продаваха в Метро , мисля , че струваха около 20 лв.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 570
На Илиянци имаше костюми на Дядо Коледа до 10 лв.

# 9
  • Мнения: 3 740
Ей, момичета, страхотни сте!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт