Коледни подаръци за нашите майки 50+

  • 4 081
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 076
Вие какво ще им купувате?С майка ми имаме коренно различни вкусове за дрехи и аксесоари.Нещо за домакинството ще го приеме като обида.Остава козметика с единствения проблем,че не мога да си позволя парфюм или Клиник за 120,тъй като,за щастие,имам много хора,на които да правя подаръци за Коледа,имен ден,РД...Някакъв крем,може би,този новия на Нивея  newsm78 Много ме е яд,като кажат крем за жени над 35 и край,все едно спираш да си жена след тази възраст.А между 35 и 55,примерно, има голяма разлика,няма ли нещо специално за 50 и кусур?Вие решихте ли вече с какво ще радвате майки и свекита?

# 1
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
   Свекито я зарадвах точно с такова кремче против бръчки-за +35 год.
   Тя много се зарадва на този подранил коледен подарък.
   Иначе за празници съм и купувала комплектчета на  B.U.,хубави ръкавици,
   импровизирани комплекти-лак,червило и още някоя дреболия.
   Каквото и да и подариш ще се зарадва много.    Hug  А ако има и цветя...  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 423
аз на мама и подарявам най вече дрехи .

# 3
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Шал ми се вижда добра идея. Пашмина примерно. И 10 да има няма да й е излишен.
Аз съм на парфюм за мама и кремове за свекърва ми тази година.

# 4
  • Мнения: 177
мисля, че на Oil of Olaz имаШе крем zа жени 50+

# 5
# 6
  • Мнения: 505
Моята майка още не е на 50  Laughing Почти винаги я питам какво иска и така съм сигурна, че ще получи каквото и харесва на нея. Подарявала съм и - парфюм, часовник, чанта и т.н. всичко по неин избор, да няма после хър-мър.  Peace

# 7
  • Мнения: 9 063
Ако се чудиш за кремче, с радост ти препоръчвам Гарние, с череша, струва към 13 лв.
Досега съм го подарявала на две дами, и двете останаха възхитени, кремчето е добро, и цената му също.

# 8
  • :)
  • Мнения: 337
Ако се чудиш за кремче, с радост ти препоръчвам Гарние, с череша, струва към 13 лв.
Досега съм го подарявала на две дами, и двете останаха възхитени, кремчето е добро, и цената му също.
Мерси за идеята, ще го закупя на кандидат свекито  Flutter тя заслужава

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Майчица за съжаление нямам........ Cry
На свеки бих подарила някаква козметика: крем за лице, шампоан и душ-гел или нещо такова.

# 10
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Подарявала съм какво ли не-кремове за над 35г,парфюми,нещо за домакинството-зависи-всяка знае какво има и какво няма майка и,или пък на какво би се зарадвала,какво и се иска да има  Naughtyобаче все не намира време да си го купи

# 11
  • Мнения: 3 334
крем за лице на нивея дневен и нощен.........против бръчки ще получи мама,а за свеки все още съм в размисъл Confused

# 12
  • Мнения: 10 983
На майка ми съм й харесала едно голямо екзотично растение в саксия.  Wink

# 13
  • Мнения: 5 877
Уред за масаж съм намислила да й взема. Много я боли гърбът.

# 14
  • Мнения: 2 897
Преди десетина дена майка ми си хареса ботуши и чанта към тях.Решила съм да й ги купя.На свеки-GSM(старият не функционира вече).
Аз съм по-скоро практична,подарявам това,от което съм разбрала,че човек има нужда Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт