test za bremennost

  • 7 084
  • 43
  •   1
Отговори
zdr !iskam da popitam dali moje vednaga sled poloviq akt da se razbere s test dali si bremenen i ako ne moje to  kolko vreme trabav da se iz4aka za da se poly4i kategori4en rezyltat

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Няма такъв тест, който да ти покаже бременност веднага след половия акт. Трябва да изчакаш датата, на която би трябвало да ти дойде цикъла и да си направиш уринен тест. Но и той може да покаже отрицателен резултат, а бременност да има. Единственото, което можеш да направиш е кръвен тест, но и за него трябва да изчакаш датата на очаквания цикъл.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 368
На някои тестове пише че отчитат 7 дни след полов контакт,но не е вярно.Трябва да имаш закъснение поне от няколко дни,за да ти отчете,но дори и тогава може да не покаже вярно.Успех!

# 3
  • Мнения: 145
Мила по принцип на мен моя гинеколог ми обясни , че е възможно добър тест да ти покаже коректен резултат седмица след зачеването , но няма никаква гаранция . Аз лично си направих два теста и бяха отрицателни , а съм била бременна вече няколко седмици . Някой жени тогава ми казаха , че кръвния тест показва по - рано , но не съм сигурна .
Ти искаш или не искаш дете ?
Не вярвай много на тестовете за бременност !

# 4
  • София
  • Мнения: 1 043
Ако искаш категоричен тест - само кръвен, но трябва да попиташ колко време след евентуалното зачеване би дал достоверен резултат.

Единственото, което можеш да направиш е кръвен тест, но и за него трябва да изчакаш датата на очаквания цикъл.

Така май е най-сигурно.

# 5
  • Мнения: 2 498
Няма такъв филм (тест)...най-рано може да отчете бременност около датата на липсващата менструация-става въпрос за тестовете с урина...

# 6
  • Мнения: 1 183
Ако искаш категоричен тест - само кръвен, но трябва да попиташ колко време след евентуалното зачеване би дал достоверен резултат.

Единственото, което можеш да направиш е кръвен тест, но и за него трябва да изчакаш датата на очаквания цикъл.

Така май е най-сигурно.
Ами да и аз така мисля Peace

# 7
  • Мнения: 63
Аз си направих тест на 10 ден и ми даде верен резултат.Но от про4етеното по горе виждам 4е може да има и изненади

# 8
  • Мнения: 2 019
Няма такъв филм (тест)...най-рано може да отчете бременност около датата на липсващата менструация-става въпрос за тестовете с урина...
и то няколко дни след закъснение

# 9
От 1 седмица с мъжи ми "правим бебче". Нямам търпение да си купя тест за бременност. Но както гледам от написаното горе ще трябва да чакам още доста. Confused

# 10
  • Мнения: 1 104
Не знам дали може толкова рано един тест да хване евентуална бременност. Съмнявам се! Има тестове, на които пише че около 7 дни след зачеване отчитат бременност. Но май най- добре е да се изчака датата на цикъла и тогава резултатите са доста по-сигурни.

# 11
  • Мнения: 5 362
Няма такъв филм (тест)...най-рано може да отчете бременност около датата на липсващата менструация-става въпрос за тестовете с урина...
и то няколко дни след закъснение
Peace

# 12
  • Мнения: 3 360
Няма такъв филм (тест)...най-рано може да отчете бременност около датата на липсващата менструация-става въпрос за тестовете с урина...

Да,така мисля и аз.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Аз си направих тест на 10 ден и ми даде верен резултат.Но от про4етеното по горе виждам 4е може да има и изненади

И аз така забременях на 6.09.2005 на 17.09.2005 имах  EFP

# 14
  • Мнения: 3 334
изчакай с теста поне до датата на цикъла. Peace

Общи условия

Активация на акаунт