искам да имам дете моля за съвет

  • 1 264
  • 7
  •   1
Отговори
Искам да попитам  може ли да забременея след като матката ми не е добре развита и имам базедова болест(проблем със щитовидната жлеза) smile3518 Sad

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравей!
А какво казва ендокринологът ти? И това за матката потвърдена диагноза ли е?

# 2
  • Мнения: 1 792
аз не мога да ти дам отговор на въпроса но ще стискам палци да забременееш.стават чудеса(особено по коледа)вярвай в това  bouquet

# 3
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
menq, какво точно имат предвид лекарите, като ти казват, че имаш не добре развита матка?
А и защо не пуснеш въпрос в здравния форум? Там може би ще могат да ти отговорят по-точно.
При всички положения, желая ти успех и едно (може и повече) сладко/и  бебче/та  Peace   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 555
Извинявайте, че ще задам глупав въпрос, но каква е връзката между проблемите със щитовидната жлеза и забременяването?
Наистина ли има такава и как точно влияе?
Как мога да разбера дали имам проблеми със щитовидната жлеза  newsm78



menq, пожелавам ти много късмет и нека скоро да се случи това, което много искаш   bouquet

# 5
  • Мнения: 5 313
Не съм наясно,но ти пожелавам много кусмет и сбъдната мечта. Hug

# 6
  • Мнения: 6 461
Искам да попитам  може ли да забременея след като матката ми не е добре развита и имам базедова болест(проблем със щитовидната жлеза) smile3518 Sad
Охх аз съм с обърната матка и базедова болест.Дет се казва от въздуха хванах и двата пъти. Peace
Не съм наясно за недоразвита матка,но за базедовата болест съм сигурна ,че  не пречи да забременееш.
Успех. Hug

# 7
  • Мнения: 219
Недоразвитата матка не е проблем да забременееш. По време на бремеността тя ще се оправи. Но за базедовата болест трябва да те консултира ендокринолог .
Успех при бебеправенето  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт