Има ли някъде в Пловдив играчки Симба?

  • 903
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Момичета, дайте едно рамо. Кажете има ли някъде в Пловдив от играчките Симба. Разни там ферми и влакчета и такива неща търся. В голяма уденка съм какво да купя на щеркятя за Коледа и тези играчки ми се виждат подходящи. Айде помагайте с инфо, че не ми се ходи чак до София.

# 1
  • Мнения: 7 723
Само МЕТРО- Пловдив и КАУФЛАНД- Пловдив зареждат директно от представителството на СИМБА в София. Ако ги има още някъде, то със сигурност цените ще са им доста по- високи Rolling Eyes

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Само МЕТРО- Пловдив и КАУФЛАНД- Пловдив зареждат директно от представителството на СИМБА в София. Ако ги има още някъде, то със сигурност цените ще са им доста по- високи Rolling Eyes


В Метро разнообразието наистина е голямо. Peace

# 3
  • Мнения: 1 645
Само МЕТРО- Пловдив и КАУФЛАНД- Пловдив зареждат директно от представителството на СИМБА в София. Ако ги има още някъде, то със сигурност цените ще са им доста по- високи Rolling Eyes


В Метро разнообразието наистина е голямо. Peace

Извинявай,но си в грешка.
В Метро има 1- 2 играчки на Симба,а тези които Ренци търси,определено не са сред тях.

Ренци,аз ще ходя във София точно заради Симба играчките,мисля тази седмица,ако искаш нещо определено ще ти го взема Peace

# 4
  • Мнения: 4 068
Дода, ще ти пиша на лични по-късно, че сега храня и приспивам и ще се разберем.

# 5
  • Мнения: 3 576
Няма смисъл да се разкарвате до склада на Симба в София.
Днес бях там и е почти изпразнен.
Едвам харесах на детето няколко дървени играчки, но няма нищо интересно.
Всъщност беше пълно с кукли тип Барби и пирати, които ги гледах в Метро на същите цени.

Бих отишла там отново след празниците, когато позапълнят наличностите.

# 6
  • Мнения: 4 068
Благодаря за инфото.
Доде, не ми взимай нищо. Ние и без това решихме да ходим на коледния БГ-мамма купон в София на 29-ти та тогава ще идем да го видим този склад. За самата Коледа ще замажем очите с нещо друго.

# 7
  • Мнения: 639
В Хипо има. Hug

# 8
  • Мнения: 1 645
Благодаря за инфото.
Доде, не ми взимай нищо. Ние и без това решихме да ходим на коледния БГ-мамма купон в София на 29-ти та тогава ще идем да го видим този склад. За самата Коледа ще замажем очите с нещо друго.

ОК, Ренци Wink

Няма смисъл да се разкарвате до склада на Симба в София.
Днес бях там и е почти изпразнен.
Едвам харесах на детето няколко дървени играчки, но няма нищо интересно.
Всъщност беше пълно с кукли тип Барби и пирати, които ги гледах в Метро на същите цени.

Бих отишла там отново след празниците, когато позапълнят наличностите.

А дали някой знае телефона в склада за да звънна ,иначе наистина мога да се разкарам напразно.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
В темата в нашите деца "Коледно какво ще подарите на децата" го писах мисля,че е актуален.

СИМБА ТОЙС тел: 02/ 962 58 59
София
ул. Антон Найденов 16 (карта)
работно време: понеделник - петък: 11: 00- 16: 30 ч.
През целия декември работи и събота и неделя
"Студентски град"-халето срещу "Зимния дворец"
СЪС СИГУРНОСТ  ЗАРЕЖДАТ  МЕТРО-ВАРНА,НО ДАЛИ ИМАТ СКЛАД ВЪВ ВАРНА ,питай на телефона им: 02/ 962 58 59
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=58540.0;all

# 10
  • Мнения: 1 645
Tanya  благодаря ти  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт