Препоръчайте пералня със сушилня.

  • 656
  • 8
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 513
 Peace   INDEZIT модел WIDE 127 - такава е моята и съм много доволна, но мисля че още не ги внасят от този модел /той е с електронен дисплей/, но със сигурност знам че в Техомаркет и Технополис има с механично регулиране т.е. предходния модел. Ние  си я купихме от магазин с транспортни дефекти - само отгоре е малко одраскана и това й е дефекта, но струваше 520лв, а такава в Техномаркет и Технополис е около 1000-1200лв. Незнам от къде си , но провери дали имате такива магазини. Знам със сигурност, че в София, Варна и Шумен има.
Но да се върна на пералнята - доволна съм хубава работа ми върши.  HugИма такива и Аристон.

# 2
  • Мнения: 5 178
2 в 1 не е добър вариант за каквото и да било, но ти си знаеш с какви средства и място разполагаш

# 3
  • Мнения: 2 039
Имам Зануси и съм много доволна  Peace

# 4
  • Мнения: 745
INDEZIT - имам такава от 10 години и съм много доволна  Peace

# 5
  • Мнения: 1 893
Моя приятелка препоръчва ARISTON , а аз да се абонирам за темата, че и мен ме вълнува.

# 6
  • Мнения: 565
Знам ,че две в едно не е най-добрия вариант , но нямам място за двете поотделно.А къде в София има магазин за такива с транспортни дефекти?Не се бях сетила да проверя там.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и в Технопилис-а има и в Техномаркет има уреди с тр. дефекти. Не са приятна гледка  Naughty

# 8
  • Мнения: 132
Моля всички, които дават препоръки за уреди освен модела да кажат няколко думи за предимствата на техния уред или какво в процеса на ползване не им допада. И друго за какво да се следи когато избираме?

Общи условия

Активация на акаунт