моля,дайте ми съвет

  • 370
  • 6
  •   1
Отговори
моля, дайте ми съвет. бремена съм в третия месец и днес мн ме заболяха яйчниците. мн се страхувам данес се случи нещо лошо  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 1
  • софия
  • Мнения: 495
Миличка-иди на лекар щом се притесняваш.Може и да няма нищо,ама за всеки случай.По време на бременност,нито една болка не е за подценяване Peace

# 2
  • Мнения: 7 723
Миличка-иди на лекар щом се притесняваш.Може и да няма нищо,ама за всеки случай.По време на бременност,нито една болка не е за подценяване Peace

Както и всички болки са "естествени" за този период. Матката ти расте и притиска всичко около нея. Иди на лекар, за да се успокоиш Peace

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Според мен е нормално,нали матката се расте Peace!За твое успокоение утре отиде на лекар.

# 4
предварителн благодария на всички.утре сутринта ще отида на гинеколог, защото мн се страхувам Praynig

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 488
Миличка-иди на лекар щом се притесняваш.Може и да няма нищо,ама за всеки случай.По време на бременност,нито една болка не е за подценяване Peace

Както и всички болки са "естествени" за този период. Матката ти расте и притиска всичко около нея. Иди на лекар, за да се успокоиш Peace

Ами да не затретвам  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 912
Ако все още те болят, вместо да търпиш изпий едно "но-шпа". На мен лекарят ми каза, че е твърде вероятно в дните, когато ми е бил мензисът да усещам болки или дори да имам кървене. Също така каза че но-шпато е абсолютно безобидно и винаги да го имам под ръка. Не се притеснявай! На мен една вечер ми се случи да ме болят все едно че ще ми идва и дори за малко прокървих. Няма страшно.

Общи условия

Активация на акаунт