Оскъдна менструация. На някой случвало ли 

  • 3 063
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 242
Здравейте момичета,
Реших, че точно тук е мястото на въпросът ми. Моля за съвет и мнение.  Със съпругът ми правихме усилени опити за бебе миналият месец, но някъде по средата на цикъла ми се разболях. Вдигнах темература, имах хрема и болки в гърлото. Тъй като бебеправихме сериозно, си взех хомеопатични лекарства. Но лелката дойде, даже един ден по-рано. Притеснява ме обаче, че беше доста оскъдна и нямаше обичайните съсиреци. Два дена беше розово-червена, а последните два беше нещо като бяло течение примесено с кръв. Моля, ако на някой му се е случвало да ми пише, тъй като имах аборт преди шест месеца и се опасявам да не е извънматочна бременност. Между другото си правих няколко теста и всички са отрицателни. Смятам да си запиша час за лекар другата седмица, но ми е притеснено и затова ви моля за помощ. Благодаря ви предварително.

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 23:13 от St.Anger

# 1
  • Мнения: 1 008
Не знам дали ще те успокоя, но моята винаги е била оскъдна. И винаги съм се притеснявала, че няма да мога да забременея. Но се оказа, че няма връзка...
Щом при теб се получава за първи път така най-добре да се консултираш с лекар.
Ако е извънматочна теста ще е положителен, така че мисля че поне за това не бива да се притесняваш.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 816
Добре е да мериш БТ.
В такива случаи се разбира / по нея/ как стоят нещата.
 
Направи кръвен тест

# 3
  • Мнения: 7 718
Направи пак тест.

# 4
  • София
  • Мнения: 242
Благодаря ви за отговорите. Записах си час за лекар, но е чак другия понеделник. Медувременно ще си направя още един тест, и ако е отрицателен, в сряда ще си пусна кръвен (за мое успокоение). Благодаря ви отново.

Общи условия

Активация на акаунт