Спешно търся информация за 'Особености на мениджмънта'..

  • 632
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
Трябва ми информация по темата Особености на мениджмънта,може и на английски..Линкове,статии,или някоя готина мама да изреди най-важните спецификации..Много благодаря!Тази вечер трябва да развия въпроса.....
Не,не съм мързелива,нямам време,а гугъл нищо съществено не ми показа.....

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 22:19 от altruism

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Това е всичко от Гугъл

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%9E%D1%81%D0%BE%D0%B1 … meta=lr%3Dlang_bg

Дано намериш каквото търсиш  Hug

# 3
  • Мнения: 2 386
Ох,благодаря,прерових ги,но няма това,което търся...Дано се включи някоя мама с подходящо образование,която може да изреди на прима виста 5-6 характеристики,а аз си знам работата от там нататък...  Praynig

# 4
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Особености не знам.Основи на мениджмънта/управлението-става ли?

# 5
# 6
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Oсобености търси момичето.Основи-аз ги имам.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Имаш ли някакъв конспект? Цитирай 2-3 точки.

# 8
  • Мнения: 2 386
Адски отзивчиви сте,благодаря! Hug  bouquet
Вече имам необходимата информация,благодарение на вас и на една мацка,която ми писа на лични...сега се заемам да пиша...чака ме дълга нощ  Crazy

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Успех!!!

# 10
Особености на мениджмънта????? Rolling Eyes Коя умна глава ти даде тази темичка?  Че и информация си намерила даже. Сподели моля те за какво става дума, че ми стана адски интересно.

# 11
  • Мнения: 2 386
няма  Mr. Green
Не ми харесва тона ти  Rolling Eyes

# 12
Съжалявам,  че е прозвучало неприятно, не съм искала това.  Hug
Кажи все пак какво се има предвид, наистина ми е любопитно.

# 13
  • Мнения: 2 386
Ох,цяла нощ го писах.....Става дума за хоризонатлно и вертикално разделение на труда,за външни и вътрешни фактори,за мотивацията като средство и самоцел.....Това е от икономическа гледна точка.
Но аз имах да пиша реферат по психология на управлението,където се застъпват много други и различни теми.Това беше само базата.

Общи условия

Активация на акаунт