На Коледа стават Чудеса...

  • 3 409
  • 62
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Отворих тази тема за всички които искат да споделят мечтите си, и да помечтаем малко за Новата година с положителни емоции  Hug

 Моята мечта е да имам здраво и стабилно семейство, мъжа ми да ме обича все така. Да имаме 4 деца, които да ни радват и ядосват в различните моменти... да бъдем едно щастливо голямо семейство...
 
 За новата година искам да завърша благополучно МК и да продължа с учението. Надявам се както сме планували да се преместим юни месец когато ми свърши държавния стаж в София и да се настаним за да си спретнем едно малко семейно гнезденце...

 Това са моите мечти... А вашите какви са... Нека да помечтаем... заедно  Hug   bouquet

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 22:20 от Megita

# 1
  • Мнения: 257
Хайде и аз да се разпиша.Моята мечта като на повечето момичета тук е през Новата година да родя живо и здраво бебче.С моята половинка да сме все така заедно и да се обичаме и след времето прекарано заедно да станем семейство напролет!Да сме живи и здрави-ние и всички близки,за да можем да сбъднем мечтите си.!Пожелавам на всички вас да се сбъднат и вашите мечти!

# 2
  • Мнения: 1 792
ние вече си имаме собствено жилище (с много зор и кредити)но искам поне две сладки бонбончета да щъкат из него.мечтая си и за малко по добър живот от финансова гледна точка.ова са мечтите ми за мен самата.
а имам си и една  голяма мечта-ТОЗИ ФОРУМ ДА ИЗЧЕЗНЕ,поради една единствена причина да няма кой да пише в него.мечтая си всяка една жена да изпита поне веднъж това щастие да бъде майка.мечтая си да живеем в една по добре рзвита държава,която да се грижи за своите граждани.тогава случки като тази на моста в Бяла няма да има,тогава няма да се чудеш дали да си родиш едно две или три деца защото майчинството ти няма да е такова смешно, детските също.абе мечтая си аз за разни ей такива нещица които незнам защо все си мисля че не са невъзможни,но и не се случват Tired  

# 3
  • Мнения: 183
Мечтая да забременея и да родя живо и здраво бебче , и най - вече надявам се да съм добра майка.С мъжа ми все така да се обичаме и да сме щастливи , да имаме повече време един за друг и да имаме собствено жилише.Всички роднини и приятели да са здрави и много щастливи. А на вас момичета от все сърце желая да почувствате радостта от това , че сте станали майки Simple Smile  bouquet

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
На първо място искам двамата ми мъже да са здрави и щастливи; искам да забременея, износя и родя още едно детенце; искам най-после да намерим време да сключим брак /и мъжо да го приеме присърце Rolling Eyes/; да направим ремонт и така дълго чаканата детска стая; работата ми да е все така добре платена и приятна; баща ми да спре да се дави по моретата и да остава повече време при нас, защото усещам една празнина в сърцето си /която тази вечер се запълни Grinning/ ако го няма. Много неща искам, но най-вече здраве и късмет и да няма тъжни лица и плачещи очи. Много искам сигурно, но това е...

# 5
  • Мнения: 883
Утре, 12.12. синът ми става на 8 години. Това е второто Коледно чудо в моя живот! Първото беше годежа ми с моята голяма и единствена любов! Това се моите двама Ивановци. Плача от щастие винаги, когато се сетя за тия два вълшебни мига и благодаря на Господ, че са се случили точно на мен.
Сега си пожелавам на първо място да НЕ се потвърди диагнозата на мъжът ми и да се окаже грешка. Да си го имам здрав и влюбен още поне 100 години.
Милото ми детенце да е все така здраво добро и умно, старателно и любознателно. (и да спре да си гризе ноктите Mr. Green)
Да изчезнат всички кисти и да забременея и аз най-накрая! Да имам здраво и сладко бебче, по възможност момиченце... Praynig.
Да започна работа в детския център в най-скоро влеме! И дано въобще стане! Имам любов и нежност за толкова много деца!  Hug Знам, че ще съм най-добрата хостеса!
Мечтая си и моят баща да разбере, че има 2 деца. Да осъзнае, че и дъщерите са живи същества и истински деца на родителите си, а не само синовете. Да ми помогне в трудния момент, в който съм.
И най-накрая си мечтая за собствен дом, па макар и само 50 кв.м.
Знам, че списъкът ми е дълъг и неизпълним, но пък аз си го мечтая...

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Дидка, пожелавам ти от цялото си сърце всичките ти мечти да се сбъднат  Hug
Аз искам още нещо - най-накрая да намеря време и нерви да запиша второ висше, че заради куп проблеми го отлагам вече две години Embarassed

# 7
  • Мнения: 2 270
Моите мечти са доста Embarassed, на първо място искам всички, които обичам да са живи и здрави; искам поне едно мъниче да щъка около нас в къщата, която планираме да си вземем пролетта; с милото все така да се обичаме и да намерим време да вдигнем сватба (може и мъничка); аз също отлагам още едно висше вече втора година и ще се радвам ако през идващата 2007 година запиша;

# 8
  • Мнения: 284
Здравейте и от мен! То и мойте мечти са чного ,но ще кажа поне част от тях..На първо място искам хората който обичам да си живи и здрави ,нищо ,че по някога се караме доста си ги искам до мен винаги HugМного искам през Новата година с моят приятел вече да решим къде ще сме във Велико Търново или Благоевград (Е аз искам повече в Благоевград  Rolling Eyes) ,но където и да сме само да сме заедно вече ,защото се изморих вече така на разстояние 350км #Cussing out
Също така искам да си имаме Бебче и най-вече не аз да го моля за това ,а той мен! Другото което искам е да не виждам просещи деца...или убииства по новините ...знам че мечтата ми е детинска ,но е много гадно да гледаме как всеки ден се случва нещо нелепо! А за пари искам колкото да преживяваме ,защотото парите са за това ,а не за перчене !

# 9
  • Мнения: 171
Мечтая си за голямо семейство и грижовен съпруг /мисля че съм го намерила вече, дано е така  Praynig Искам да имаме поне две деца  Praynig
Пожелавам щастие в любовта и на моята сестра и всички близки роднини и приятели, които още не са намерили своята половинка или имат проблеми с нея  Praynig
Здраве за всички, особено за родителите ми  Praynig
Искам да се оправят малко от малко нещата в държавата, поне относно социалната политика, икономиката...също и спорта- повече поводи за гордост и радост  Praynig
И нещо от което малко ме е срам  Embarassed- искам да не работя, омръзна ми да ставам рано за да отида да работя нещо, което не ми харесва и да ме използват всячески само и само да не остана без пари. Представям си се като домакиня с хобита или малък семеен бизнес  Praynig

Пожелавам на всички вас да се сбъднат най-съкровенните ви мечти в най-скоро време  Praynig  А виждам, че си пожелаваме съвсем реални неща и сигурна съм, че ще се случат   bouquet

П.С. Megita, чудесна идея за тема  bouquet
 
 

# 10
  • Мнения: 434
Моите мечти за новата година са:
1. Едно бебче или дал бог две през 2007 (ще ми се да имаме близнаци)  twin_neutral Simple Smile
2. Да станем семейство .. и да сме все така щастливи
3. Да намерим по-удобно място за живеене.. евентуално наш апартамент.. но това е много смела мечта тъй като неможем да си го позволим.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 272
Моята голяма мечта си остава къдрокосата кукла! Flutter
А другото са по-скоро желания - да е здраво цялото ми семейство, да изживея щастливи и незабравими мигове, да се виждаме често с приятелите си и да пътувам много и да посетя нови места Grinning

# 12
  • Мнения: 62
Пожелавам си тази година второ Коледно чудно да ме сполети-продължение на миналогодишното, когато получих предложение за брак. Искам тази Коледа да си създадем малък сладък бебок и най-сетне да имаме повод да обзаведем детската стая  Laughing Много искам всички около мен да са здрави и щастливи....и най-вече искам Дядо Коледа да прочете и изпълни всички списъци във форума  Praynig

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Eто ме и мен! Няма как да не се разпиша в тази хубава тема!
Единственото, за което най-много си мечтая сега, е да забременея и да родя едно здраво и сладко бебенце! Разбира се, искам семейството ми и всички близки да не се отърват от здраве, мъжът ми да е все така мил и добър и винаги до мен, както до сега. Но най-сетне искам вече да зарадвам близките си с новината, че нося в себе си едно сладко, сладко същество, защото и те милите се изчакаха вече. Толкова много го искам, че чак ми се струва невъзможно да не се случи скоро! До сега във всичко съм успявала в живота си, макар и трудно и с много усилия, накрая резултатът е бил положителен за мен. Дано и сега Господ и Дядо Коледа не ме забравят! Сърчицето ми прелива от стаената надежда.........
А на всички Вас момичета, пожелавам здраве и късмет в забременяването и спокоен, изпълнен с любов и топлина живот с половинката!  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 120
Аз си пожелавам да са здрави най-близките ми хора- преди всички са родителите ми  и мъжът ми.
Пожелавам си да стана по-търпелива, за да понеса човешката злоба, интригантство, които ми донесоха куп болести на нервна почва.
Пожелавам си да съм здрава.
Пожелавам си да станем родители.
Пожелавам на всички много късмет. 

Общи условия

Активация на акаунт