мозайка,откъде?

  • 693
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
къде можем да намерим от тези които дъската е на дупки и се "забожда" мозайката?
Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 7 723
Във ВЕГА- тойс гледах едни готини мозайки с големи части.
Мойта е от СИМБА, но е с по- дребни елементи. Wink

# 2
  • Мнения: 834
В 1001 стоки.
Майтапче, има и в книжарниците.

# 3
  • Мнения: 1 756
е,4удна идея
а колко са големи мозайките, тези не най дребните де,стават ли за 2 годишни  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 520
Има във всеки добре зареден магазин с играчки. Има в изобилие и в София прес със сравнително големи части. Различните модели бяха между 2.50 - 4.50 лв.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
трябва ми за 4годишно миченце и предпочитам да е с по-малки части:)
А иначе в петък бяха във Вега и не ги видях,както и в Комсед.

# 6
  • Мнения: 1 547
Мога да поспоря, че има мозайки във всеки детски магазин.

Най-голям изобор на мозайки има в Хепиленд, на бул. "Черни връх".  Можете да ги разгледате тук: http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=147_155

В магазина мисля, че цените са малко по-ниски. И изборът е много по-голям. Или поне беше преди месец.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
Смърфиета благодаря ти
Днес ще ходим до там!

# 8
  • София
  • Мнения: 903
Има в София прес и почти във всяка книжарница, но са с малко части. Според мен най-добрите мозайки са в Метро. Аз купувах оттам на дъщеря си.Комплекта е като куфарче, където се събират самите мозайки, без да изпадат ( защото повечето мозайки са просто в плик, и след като се отворят няпрекъснато се губят някъде). Иначе големината е средна- нито са много малки, нито много големи. Многа са удобни. Иначе цената е малко по-висока - около 10 лв., но затова пък частите са повече.

# 9
  • Мнения: 1 180
Quercetti - със сигурност ги има в "Бонжур". Има много интересни неща към мозайките - разни въртележчици, върху тях може да се забождат мозайките, животни и др. Малко са скъпички, но пък са много занимателни.

# 10
  • Мнения: 8 505
В Хиполенд също видях.Частите бяха големи,освен тях имаше букви и цифри.За съжаление буквите бяха латински и това ме спря да купя.

# 11

Общи условия

Активация на акаунт