Секс след раждане

  • 6 635
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
 Скъпи,мами,колко време след като родихте правихте секс? Аз родих преди 2 месеца,но още не се осмелявам ooooh!. Е, знам че за всеки е индивидуално,но все пак ще се радвам да споделите. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 498
За първият път не си спомням, но за втория път на 20-я ден, родих със секцио....

# 2
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Към 25 ден след като ми спряха лохиите.Родих секцио

# 3
  • Мнения: 82
Някъде към 20 ден.Родих секцио.Малко болеше в началото но вече всичко е ОК

# 4
  • Мнения: X
На 40 ден, след като ми спряха лохиите. Родих нормално, без разкъсвания и шевове. Сексът е по - хубав и от преди  Grinning

# 5
  • Мнения: 643
Аз най - зле за сега, някъде на третия месец, но имах доста шевове и доста си ме болеше даже и тогава, истината е, че неприятното чувство изчезна след девет месеца. Подразбира се че родих нормално.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
След като ми спряха лохиите - на 20 ден. При първото раждане - малко по-късно.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Към 50я ден някъде беше.

# 8
  • Мнения: 359
към 45 тия ден, но мноооого ме болеше. После пак към 60тия като слагахме и гел, който овлажнява, и пак към 70тия - но си ме боли все още  Sad Явно про нормалното раждане и шевовете си трябва време за напълно възстановяване  Rolling Eyes

Продължаваме с опитите де  Peace Вярвам, че всичко ще се оправи с времето  Party

# 9
  • София
  • Мнения: 721
Родих нормално без разкъсвания и шивове. Някъде към 20 ден, като ми спряха лохиите.
Моята докторка -генеколожка ми беше казала, че може без проблем ( аз нямах шевове) когато се почуствам, че съм готова, е аз доста бързо се почувствах  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
На 40 ден след раждането.Мислех,че са ми изтекли лохиите,нямаше ги 3-4 дена и се възползвахме Laughing.После текнаха пак,още десетина дена,но това е друга тема.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Два месеца след секциото! Peace

# 12
  • Мнения: 2 677
На 40 ден, след като ми спряха лохиите. Родих нормално, без разкъсвания и шевове. Сексът е по - хубав и от преди  Grinning

Напълно подкрепям!  smile3521

# 13
  • Мнения: 6 617
42 дни след раждането/нормално/ не ме боли усещам едно леко дърпане,което не оказва влияние на удоволствието.

# 14
  • Мнения: 5 362
Месец след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт