Спешно мнения за Л карнитин

  • 38 723
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
Моля да ми кажете мнението си за Л карнитина на Biogame.Някой ползвал ли го е и какъв е резултата? Кажете,че утре сутринта отивам да си купувам и се чудя Biogame ili Nutrim ?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 812
И двете са български - няма значение на коя фирма.
На която фирма да вземеш - трябва и голямо аеробно натоварване / а дозата минимум 2 гр./ 

# 2
  • Мнения: 227
Аз съм твърдо за Nutrim Peace

# 3
  • Мнения: 5 362
И двете са български - няма значение на коя фирма.
На която фирма да вземеш - трябва и голямо аеробно натоварване / а дозата минимум 2 гр./ 
Peace
Аз съм по-доволна от P&B Labs.

# 4
  • Мнения: 227
И двете са български - няма значение на коя фирма.
На която фирма да вземеш - трябва и голямо аеробно натоварване / а дозата минимум 2 гр./ 
Peace
Аз съм по-доволна от P&B Labs.

Сериозно ли??? #Crazy
Аз до вчера пих един течен на P&B Laps  и никакъв ефект Sad.Имам чувството че си пийвам сиропче само Confused.Ти на капсули ли си пила???

# 5
  • Мнения: 1 813
И двете са български - няма значение на коя фирма.
На която фирма да вземеш - трябва и голямо аеробно натоварване / а дозата минимум 2 гр./ 
2 гр.  #Crazy
На повечето пише 500мг на опаковките

# 6
  • Мнения: 7 430
ДА ти кажа на мен една мама какво ми каза - има страхотен ефект при нея, че ако си над 69кг трябва да пиеш по 2 таблетки, ако не - по 1.

,....и аз не знаех, че има две фирми, които го произвеждат newsm78
Дано още някой сподели Wink

# 7
  • Мнения: 1 813
Аз съм 49 . Искам да стана 46кг. Ще ми помогне ли това + активни тренировки във фитнеса 3 пъти седмично  newsm78

# 8
  • Мнения: 505
Ще ти помогне  Peace Пий го половин час преди тренировка и ще видиш, че наистина има ефект. Още повече, че след като си толкова слаба, ще се изчистят мазнините и ще придобиеш и лек релеф . Успех!  bouquet

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 5 604
Аз си купих на Биогейм и съм много доволна.

# 11
  • Мнения: 7 430
аХ`Не!, реши ли какво да си купиш Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 35 812
Аз съм 49 . Искам да стана 46кг. Ще ми помогне ли това + активни тренировки във фитнеса 3 пъти седмично  newsm78
Аз бях 53 кг - исках да стана 50 и  1 - 1,5 гр./ на тренивовка/ не ми помогна.По късно разузнах че трябват минимум 1,5 грама, най добре / за мен 2 гр./
А съм изпила доста Л-Карнитин, но никога повече от 1,5 гр.
Трябва да се пие не-повече от 20 дена - ако през това време няма ефект, няма смисъл да го пиеш.
Аз го съчетавах винаги с 40 мин колело /аеробно натоварване/.
Пила съм винаги на капсули -  Biogame, Nutrim , Адифарм, Унивърсъл и Мусаши /прах/ и Вейдър / прах/

Цитат
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ:   L-carnitine e витамино-подобна субстанция, която нашето тяло произвежда. Той може да бъде открит в сърцето, скелетната мускулатура, черния дроб и мозъка, но произвежданото количество е около 10% от необходимите за организма дневни нужди. L-carnitine стимулира работоспособността на сърцето и подобрява снабдяването му с енергия. L-carnitine действа като антиоксидант и спомага за отстраняване на свободните радикали от организма, натрупани в резултат на обмяната на веществата. Продуктът е с доказан ефект при разграждане на мазнините, особено ефективен в съчетание с диета и подходящ двигателен режим. Повишава енергийните възможности и мускулната издръжливост по време на тежки физически натоварвания, спомага за бързото възстановяване и преодоляване на неприятните стресови реакции.Мазнините в човешкия организъм се “изгарят” вътре в клетката. За преминаване на мазнините през клетъчната мембрана основна роля играе L-carnitine. Когато молекулата на мазнината се свърже с молекула L-carnitine, тя може безпрепятствено да премине вътре в клетката и да “изгори”. Изгаряйки мазнините, тялото ни произвежда енергията, необходима за всички жизнени процеси.   
ДОЗИРОВКА:   Нормалните дневни нужди от L-carnitine са между 500 mg и 1000 mg. При по-интензивни физически натоварвания и стрес дневната доза може да варира от 1500 mg – 2000 mg, а при атлети може да достигне до 5000 mg.
Нормалните дневни нужди - но когато не се цели отслабване.

# 13
  • Мнения: 123
Моля да ми кажете мнението си за Л карнитина на Biogame.Някой ползвал ли го е и какъв е резултата? Кажете,че утре сутринта отивам да си купувам и се чудя Biogame ili Nutrim ?
За Л карнитина на Биогейм не знам какво да ти кажа и няма кой знае каква разлика. Аз лично ползвах дълго време този на Ади Фарм и съм много доволна от него, струва около 20 лв. Правят го у нас, но иначе основната съставка я внасят на прах от Франция. Ако не си ползвала досега, стартирай с 1000 мг 30 мин преди тренировка, можеш да го пиеш и с 1 аспирин + кафе, за по- силен термо ефект.

# 14
  • Мнения: 123
Аз съм 49 . Искам да стана 46кг. Ще ми помогне ли това + активни тренировки във фитнеса 3 пъти седмично  newsm78
Само с Л карнитин може и да няма тоя бърз ефект, особено ако искаш да се намъкнеш в някоя определена дрешка по-скоро. Вземи си и някакъв Фет Бърнър в комбинация към Л карнитина и увеличи аеробните натоварвания в залата. 3 пъти тренировки е добре, но винаги може и повече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт