В коя аптека има стерилни чашки 100 мл.

  • 705
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 678
Момичета съхранявам си кърма в тези чашки защото са ми много удобни и събират точно толкова колкото изцеждам,понеже се цедя само сутрин.Авентските чаши вия са ми големи,пък и мисля че е много да размразя 200 мл.кърма,при положение,че в редките случай,в които ми се налага изцеждам й по малко.Та ако знаете аптека откъдето да си купя ще съм ви благодарна.Мойте са купувани още докато бях бременна(с нагласата че ще си правя запаси в хладилника  Crazy)но привършват,а по аптеките около мен няма такива и ме гледат като изтребител  #Crazy ,когато попитам.
Предварително ви благодаря   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 12 201
   И аз именно това се чудех. Навсякъде ми заявяват че няма толко големи. Дори се опитах да си поръчам и се оказа че нямало все пак. Мислех че съм се объркала нещо като съм чела за тях...

# 2
  • Мнения: 3 550
Навремето имаше на бул. В.Левски, кръстовището с бул. Патриарх ЕВтимий. Намира се между Средното художествено училище и сградата на Булгартабак.

# 3
  • Мнения: 111
Вчера си купих такива-Срещу Попа- на Граф Игнатиев -39.

# 4
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
преди купувах от аптеката на Рамстор на Санита в Западен парк ... мисля че в по-голямите и добре заредени аптеки ги има  Peace

# 5
  • Мнения: 3 718
Кв. Банишора, блока срещу пета градска болница, под колоните. Контейнерчетата са по 120мл, с винтова капачка, стерилни са и стават за многократно стерилизиране  Peace

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Може да потърсите не в обикновена, а в санитарна аптека - такава е аптеката срещу Попа, която е спомената. Много санитарни аптеки има и около Пирогов.

Общи условия

Активация на акаунт