Упорита "задна хрема" при дете на 3 години

  • 1 639
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Синът ми е на 3г и половина и от 2 седмици има "задна хрема" Sad Изразява се в силно хъркане когато спи и до такава степен, че ние с баща му не можем да спим, но по- обезпокояващото е, че спи доста неспокойно, мята се, скърца ужасно много със зъби. Секрети от носа не изтичат, но при стичането им назад през нощта предизвикват кашлица. Понякога забелязвам, че гласчето му е спаднало и говори пресипнал на другия ден. Капахме и пръскахме в носа какво ли не, но ефекта е само временен и хъркането не отшумява. Молбата ми е към мами с подобни проблеми как се справят и дали биха ми посочили добър специалист по уши, нос и гърло.

# 1
  • Мнения: 22
Здравей Mile03,
Това по скоро е трета сливица, която също отделя секрет, сина ми беше пред операция за вадене на третата сливица, защото също както при вас не толкова че хъркаше колкото страшно много кашляше, но доктора от Исул,където последно го водихме ми даде  едни лекарства от които сливицата се сви и почти изчазна ,а със нея изчезнаха и проблемите.Името на доктора е Александър Райнов,специалист уши,нос и гърло,но трябва да ви предупредя че чакането пред кабинета е много, даже след първото чакане ,започнахме да ходим сутринта в 7 часа , а той започва от 8.30, за да сме първи и до няма и 8 часа става лудница.Мога ако искате да ви кажа с какво съм го пръскала в носа ,но мисля че трябва да го види доктор преди това, или мога да ви дам GSM-ма му.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 610
къде ми изчезна поста newsm78бях писала именно че става дума за трета сливица.А за УНГ специалист препоръчвам ГОРЕЩО д-р Тодоров и баща му доц Тодоров също от ИСУЛ относно д-р Райнов имам противоположно на mile03 мнение Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 80
liani, понеже пуснах темата и в друг форум, видях че си ми писала и тук.
Би ли ми дала координати на баща и син координати? Със записване ли става при тях? Ти при кой от двамата препоръчваш да отидем?
Защо си с друго мнение за д-р Райнов? Ако искаш пиши на лични.

Общи условия

Активация на акаунт