Стана ми толкова мило!

  • 1 546
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 446
В петък бях на фирмен купон и се прибрах 2ч. вечерта.Отидох да си лягам и сварвам следната картинка дете разположило се по диагонал на спалнята и баща с единия крак на земята спят кротко. Толкова ми стана мило и се просълзих. Дълбоки мисли не ми дадоха възможността да заспя още един час.
Стигнах до извода , че  това е смисъла на живота и достигане на истинското щастие.
А вие как мислите?

# 1
  • Мнения: 2 082
по-пълно ще бъде щастието с още едно дете по другия диагонал ...  Grinningиначе сериозно -мисля,като теб-за мен ТЕ са смисълът на живота ми...

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
по-пълно ще бъде щастието с още едно дете по другия диагонал ...  Grinningиначе сериозно -мисля,като теб-за мен ТЕ са смисълът на живота ми...
Взе ми думите от устата.  Peace
Редовно при такива картини се просълзявам.

# 3
  • Мнения: 3 089
мдааа - и аз тъй...

# 4
  • Мнения: 1 680
Скоро излизах по женски, оставих и двете деца на мъжа ми, оставих и храна и списък почасово какво да прави. Списъкът не беше изпълнен. Резултатът: Две уморени от игра с татито и заспали с дрехите си деца на килима в хола и в последствие пренесени на спалнята. Как да го упрекнеш, че не е спазвал графика, нали резултата е налице - живи и здрави ангелчета, поиграли на воля с тати. Неповторимо изживяване, вечерта ми бе пълна.

# 5
  • Мнения: 7 723
 Охх, наистина само тези мили жестове са с състояние да ме разчувстват и просълзят Blush Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 446
по-пълно ще бъде щастието с още едно дете по другия диагонал ...  Grinningиначе сериозно -мисля,като теб-за мен ТЕ са смисълът на живота ми...
Взе ми думите от устата.  Peace
Редовно при такива картини се просълзявам.
На новото година с нов късмет започваме да работим по въпроса. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 8 917
Поставих се на твое място и ми стана миличко Heart Eyes...нещо като да се върнеш у дома и да намериш Подаръка на Живота Heart Eyes Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 5 026
Поставих се на твое място и ми стана миличко Heart Eyes...нещо като да се върнеш у дома и да намериш Подаръка на Живота Heart Eyes Heart Eyes
Това наистина е мило!Да се случва на повече хора да се радват на такава гледка!

# 9
  • Мнения: 1 446
Поставих се на твое място и ми стана миличко Heart Eyes...нещо като да се върнеш у дома и да намериш Подаръка на Живота Heart Eyes Heart Eyes
Наистина това е подаръка на живота. Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 6 164
И аз се размазвам, като видя мъжа ми как си играе с малкия, как се смеят и се радват. Като ги гледам отстрани се чувствам голяма щастливка, че са моето семейство и аз съм част от техния живот. Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 2 161
по-пълно ще бъде щастието с още едно дете по другия диагонал ... 
Почти цяла лента изщраках в снимане на тази мила картинка.Баща,8-9 годишно дете и бебе на няколко месеца.Много затрогващо.

# 12
  • Мнения: 2 220
И за мен това е смисълът на живота... Hug

# 13
# 14
  • Мнения: 78
всеки път когато се прибера след нощна смяна и видя тати с дъщеричката гушнати и да спинкат се просълзявам.седа и ги гледам и си мисля колко щастлива жена съм.а,по въпроса за още едно,дай боже всекиму Hug

Общи условия

Активация на акаунт