Да пием ли антибиотик?

  • 590
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 506
Сигурно има много теми по въпроса,но искам да ви питам какво мислите за нашия случай.
Синът ми е на 9м. (почти) и от вчера започна да кашля,като кашлицата се засилва.Суха е.Също от доста време има сополи,които ту се увеличават,ту намаляват,но почти постоянно ги има.Днес ходихме на преглед и педиатърката веднага ни изписа Оспамокс сироп+Стодал сир.+Мулти Саностол сир.Каза че имало много инфекции напоследък при децата и пневмонии и да започваме антибиотика,за да не стане по-зле.Спомена и думата "болница" при влошаване на състоянието и ни сплаши малко.
Не ми се ще много детето ми да започва от тази крехка възраст с антибиотици,ама пък щом казва лекарката... Thinking
Какво ще ме посъветвате?

# 1
  • Мнения: 6 315
Решението е твое  Peace. Ако имаш доверие на педиатъра на детето ще дадеш антибиотика, ако нямаш - консултирай се с друг педиатър.

Аз лично имам огромно доверие на педиатърката на сина си и я слушам.

# 2
  • Мнения: 511
Решението е твое  Peace. Ако имаш доверие на педиатъра на детето ще дадеш антибиотика, ако нямаш - консултирай се с друг педиатър.

Аз лично имам огромно доверие на педиатърката на сина си и я слушам.

аз също се доверявам на моя педиатър и изпълнявам всичко което ми каже.Но това за пневмониите е изтина защото в пловдив също има бум на пневмонии,така че даваи сиропите,нищо няма да му стане от един антибиотик,успех Peace

# 3
  • Мнения: 3 146
Оспамоксът е сравнително слаб. И на сина ми рано го дадоха като превантивна мярка - да не премине в бактериална инфекция и да слезе надолу.

Общи условия

Активация на акаунт