щори солис

  • 877
  • 3
  •   1
Отговори
Преди 2 месеца си поръчахме щори от тази фирма вече съм бясна дойдоха да вземат размерите 2 момчета доста неадекватни 1 даже беше пиян и бит посинял целия съответно така взели размерите че като дойоха да монтират с голямо закъснение те не съотвестват и ги върнахме уж за 1седмица щяха да поправят грешката но минаха 2 седмици вече и никой не се обажда днес им звънях и уж се разбрахме за сряда да дойдат нека да видим  та така много съм възмутена от тази фирма адски некоректни мислех да се обаждам в защита на потребителите но в договора не е упоменато срока за който трябва ад се изпълни поръчката явно умишлено  като споделих  с познати се оказа че честа практика да забавят поръчките на 1 позната я бавели 6 месеца и тя накрая вдигнала скандал и се отказала така че правете си сметка като поръчвате от тази фирма че днес съм много бясна вече #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 1
  • Мнения: 213
И ние сме си поръчали щори от тях преди повече от 2 месеца. Още не са готови - всъщност щорите пристигнаха миналата седмица, но механизмите не били готови ooooh!

# 2
ох явно не сме само ние не мога да се примиря че някой така се подиграва с нас ние за какво си палщаме ох много ме е яд мисля си като дойдат да не си платя но те пък ще си вземат щорите май трябва някой задрав мъж като дойдат монтират ги и през вратата това заслужават #Cussing out #Cussing out

# 3
  • Мнения: 82
Ние имаме такива външни щори от 4 години. Щорите добре, ама въжетата се късат непрекъснато. Вече са сменени почти всички (около 5бр.) Голям зор е обаче докато стане. Последния път мъжът ми 10 пъти говори с офиса за да дойдат. Дойдоха след близо месец. Нашти майстори поне бяха що-годе добре. Настояване до последно му е номера с тези.

Общи условия

Активация на акаунт