Какво означава температура 37

  • 1 084
  • 5
  •   1
Отговори
Мами, моля ви за съвет. От три дни детето ми /3,5 години/ е с температура 37 и с хрема, оплаква се и от гърло. Да я водя ли на лекар, или при подобно състояние е излишо?  Задавам този въпрос, защото съм чувала две мнения - че това не е температура и че това е най-опасната температура Thinking

# 1
  • Мнения: 2 266
След прекарана гннойна ангина детето ми също подържаше Т 37.Педиатърката каза,че няма нищо страшно,защото е в границите на нормалната Т.Но за твое собствено успокоение заведи детето на лекар.

# 2
  • Мнения: 88
Обикновенно тази температура е най-коварна, защото говори че има някакъв процес.А след като и детето има червено гърло е хубаво да го заведете на лекар, за Ваше успокоение.

# 3
  • Мнения: 489
       Според мен трябва да се отиде на лекар, за да се вземат мерки относно другите оплаквания. ЗА децата, но не знам до каква възраст то4но, нормална е и Т =37.5.   По -висока от тази ве4е се с4ита за Т, но най- добре попитай педиатъра.

# 4
  • Мнения: 5 669
 FlutterТова наистина е най-опасната температура, а пък вие я поддържате три дни. Най-вероятно има някакво възпаление /ти говориш за гърлото/, което трябва да се лекува Party

# 5
FlutterТова наистина е най-опасната температура, а пък вие я поддържате три дни. Най-вероятно има някакво възпаление /ти говориш за гърлото/, което трябва да се лекува Party

А защо е най-опасната?

Общи условия

Активация на акаунт