Колко дълго ползвахте количка ?

  • 1 000
  • 8
  •   1
Отговори

Анкета

Колко дълго ползвахте количка ?

Опции:

  • Мнения: 7 803
инатересно ми е кога махнахте количката  newsm78

# 1
  • Мнения: 155
Бяха на около 1г и 8-9м. Лятото ползвахме две летни колички, които се скачаха със специално приспособление. В общи линии беше цяла сватба докато излезем на разходка, да не говорим, че ужасно си тежаха и децата в количките  Mr. Green. През есента окончателно бяхме без колички, излизах дори сама с тях на близки разходки и нямаше никакъв проблем, а на мен ми беше доста по-лесно. Почти винаги бях със спортни обувки обаче да спринтирам след тях, ако се наложи. hahaha

# 2
zdrawej, bi li mi kazala  kakwo e spezialnoto prisposoblenie za prika4wane na dwe edini4ni koli4ki edna kum druga, za6toto se opitwam da namerq razre6enie na tozi problem ot dosta wreme. 6te bude strahotno ako ima takuw warianrt za dwete bonbon4eta.

# 3
  • Мнения: 134
Ние все по рядко ползваме нашата количка и предполагам , че на пролет вече ще сме без. Количката си е голямо удобство при наличието на две деца - иначе излизането ми с двамата на по далечно разстояние се превръща в игра на нерви  Close

# 4
  • Мнения: 155
zdrawej, bi li mi kazala  kakwo e spezialnoto prisposoblenie za prika4wane na dwe edini4ni koli4ki edna kum druga, za6toto se opitwam da namerq razre6enie na tozi problem ot dosta wreme. 6te bude strahotno ako ima takuw warianrt za dwete bonbon4eta.

Тъй като нямаше друга възможност, помолих баща ми и във фирмата където работи ми направиха две метални планки, които се затягат в средата с нещо като голям болт с врътка отгоре. Приспособлението  обаче съединява само летни колички. Планките са изрязани в края с улеи, които влизат в страничните метални тръби на количките, а в средата се завъртва болта и се затяга, така че количките стават едно цяло и се движат без проблем, закрепени така. Беше много лесно, аз сама си ги сглобявах и тръгвах с децата на разходка, когато нямахме придружител. Дано да съм помогнала и да съм обяснила качествено  Laughing!

# 5
  • Линдау
  • Мнения: 72
Всъщност до преди няколко месеца все още си я ползвахме, просто на големи разстояния и сама не върви по друг начин(всъщност най-много мразя коментарите на комшиите - ама те още ли са в количка?!?-Но в крайна сметка не на техните вратове висва някой и казва мамо уморих се искам да ме носиш, така че смело мога да заявя че двойната голяма тежка количка за близнаци на Чиполино съм я ползвала 3год. и половина Laughing

# 6
  • България-София
  • Мнения: 573
Отговорих 1.5 г., но всъщност бяхме на 1 и 2-3 мес., когато отказаха да се качват в нея.

# 7
  • Мнения: 4 965
Горе-долу като Юник.
Миналата зима я ползвах много рядко, защото в снега ми беше по-лесно да ги водя за ръчички. Пролетта вече самите те категорично не я искаха. За цялата 2006 г. я ползвахме точно 2 пъти - веднъж ходихме в зоологическата (т.е. само я бутаха и чак, когато съвсем се измориха и им се доспа, понеже изкарахме там цял ден, склониха да седнат в нея) и веднъж в една буря (точно преди рождения им ден, когато ходих да поръчвам тортите, а вън валеше като из ведро - просто ги вързах вътре, обясних им как ще се намокрят ако се покажат и така).
Отдавна се разхождаме пеша на кратки разстояния, а от няколко месеца и на дълги. Най-голямата ми гордост е, че успях с децата да отида до Хит с метрото, да напазарувам и да се приберем благополучно (при това, те много се забавляваха).

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Отговорих 1.5 г., но всъщност бяхме на 1 и 2-3 мес., когато отказаха да се качват в нея.
И аз така отговорих,а от количката се отказахме защото те тръгнаха на ясла на 1 г.и 4 м,.а и таткото се прибра по това време така че не настоявах много да я ползваме.А и така се научиха да вървят на по-големи растояния Mr. Green,е отначало виждах зор докато ги накарам да се редуват в носенето,но така се научиха да си отстъпват-от време на време Laughing

Общи условия

Активация на акаунт