Лунна диета 12.12 -16:33

  • 3 693
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
хайде отново да лунуваме Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 1 808
Първа съм!!!

На мен много ми хареса предишния път!!!! хайде паааак!

# 2
  • Мнения: 2 897
И на мен Simple Smile Предишният път изкарах на едно кафе и 2 литра минерална вода без проблем Party

# 3
  • Мнения: 11 505
И аз се записвам. Peace Ще съчетая зелевата супа с лунната диета,пък да видим какво ще излезе.

# 4
  • Шумен
  • Мнения: 403
и аз съм за.но предния път ядох и плодове и не усетих разлика в килограмите.Само на вода ли трябва да съм ooooh!? и колко време-мисля 24 часа,нали?

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Е хайде чакам с нетърпение пак да лунувам вече ще мие четвърти път и съм много доволна от предишните пъти и сега ще издържа като знам ефекта.
Утре съм твърдо с вас.

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 18:48 от Mira(vatan1919)

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Айде да взема да се заслабна и аз малко (1-2 кг)  Praynig, че празници идат  ooooh!, пък аз съм о'лабила работата напоследък  Whistling Whistling Whistling
ще се пробвам и аз с вас!
да ми стискате палци, че ми е слаб ангелът  Crazy

# 7
  • Мнения: 814
Приемете ме и мен, включвам се! Ще го направя за трети път, оказва се, че не е невъзможно и чак толкова трудно!Но път има резултат!

# 8
  • Мнения: 1 063
Да лунуваме! Simple Smile Отдавна не съм, така че е време да се включа. За пречистване на организма.

# 9
  • Мнения: 252
Пишете ме и мен в отбора на лунатичките.Това ми е любимата диетка,а ефекта е траен....... Peace

# 10
  • Мнения: 1 041
И аз се включвам...за пръв път,но дано да издържа  Praynig 24 часа само течности,нали  newsm78

# 11
  • Мнения: 694
Ей ме на и мен. Пропуснах няколко пъти, но ще се поправя.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 147
И аз съм на линия - ще ми е трети път. Задържах двата свалени килограма от предишните две лунувания newsm44 и сега  съм твардо за! Този път изглежда ще е по-лесно, защото започва от следобяд и храненето е позволено преди това. На следващия ден отново ще имаме полуден гладуване, а вечерта ще можем да си поглезим стомахчетата (с нещо лекичко, разбира се! eat ) До утре, лунатички, лунички и лунуващи newsm53

# 14
  • Мнения: 1 058
Миналия път издържах, надявам се пак да успея.

Общи условия

Активация на акаунт