Помощ!Запушени тръби

  • 20 399
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
Здравейте !Моя приятелка е със запушени тръби на яйчниците.(Пускам темата от нейно име.)
след хиляди опити да забременее,се оказва ,че е невъзможно,поради запушване!
Моля ви,някой ако знае някаква билка или рецепта да пише!Ако може да се оправи без лапаро!
Благодаря ви момичета Hug!

# 1
  • Мнения: 83
Ако е категорично доказано, че на приятелката ти са й запушени тръбите, то е пълна глупост да се търсят "разни" начини за отпушване. По-добре да се вземе в ръце и да се консултира с някой от специалистите по стерилитет.

# 2
  • Мнения: 415
Тръби не се отпушват с билки! Наистина трябва да се обърне към специалист по стерилитет.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 814
Само хирургична намеса може да оправи нещата 
Ако са малки срастванията - може да помогне цветна снимка или хидротубация.
Съжалявам за приятелката ти.
Нека да потърси мнение  от специалист по стерилитет

# 4
  • Мнения: 7 718
Няма такива билки. Който обещава е измамник.

# 5
  • Мнения: 235

  Специалист по стерилитет. Билки няма.

# 6
  • София
  • Мнения: 29
Как е установено запушването? Самият лекар какво е казал по въпроса? Предложението за цветна снимка е най-удачно като начало. Ако приятелката ти смята, че билките ще и помогнат за този проблем, по-добре да се консултира със специалист. Освен псохологическата нагласа не виждам какво ще променят те.

# 7
  • Мнения: 1 612
Билките няма да помогнат в случая.  Naughty

# 8
  • Мнения: 58
Здравей, нинна.
Мисля,че мога да ти бъда полезна, и на твоята приятелка.Страхувам се че ще анулират написаното заради реклама, ако се интересуваш пиши ми на мейла. Аз съм писала за себе си в зачзтие---форум. Имах този проблем и се справих чрез бално лечение. По мнение на няколко доктора, които са сред елита в София аз заминах за лечение  със много сраствания, само една тръба за която не се знаеше дали е отпушена и накрая успях. Е   разбира се преодолях и други проблеми. Ако искаш пиши ми.

# 9
  • Мнения: 415
Здравей, нинна.
Мисля,че мога да ти бъда полезна, и на твоята приятелка.Страхувам се че ще анулират написаното заради реклама, ако се интересуваш пиши ми на мейла. Аз съм писала за себе си в зачзтие---форум. Имах този проблем и се справих чрез бално лечение. По мнение на няколко доктора, които са сред елита в София аз заминах за лечение  със много сраствания, само една тръба за която не се знаеше дали е отпушена и накрая успях. Е   разбира се преодолях и други проблеми. Ако искаш пиши ми.
Какво е бално лечение? Може би си ходила много по балове  Laughing Laughing Laughing
Този постинг не заслужава коментар, но с цел да предпазя момичето и с риск да повторя мнението на много други ще кажа отново:
НЯМА БИЛКИ ЗА ЗАПУШЕНИ ТРЪБИ!!!!!!!! НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО ПО ВРАЧКИ И ИЗМАМНИЦИ!!!

# 10
 2л. прясно мляко половин литьр  зехтин и едно снопче върбови  зелени клонки се загряват всяка вечер и се изсипват в кофа сяда се на парата и се завиваш с одеало  прави се всяка вечер с изключение на цикьла     успех

# 11
  • Мнения: 415
2л. прясно мляко половин литьр  зехтин и едно снопче върбови  зелени клонки се загряват всяка вечер и се изсипват в кофа сяда се на парата и се завиваш с одеало  прави се всяка вечер с изключение на цикьла     успех
Ах, явно е отминала модата на зелките, сега върбичките са актуални  Laughing Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 141
Остави друго, много литра мляко ще идат, че иначе ще се вкисне... Grinning

# 13
  • Мнения: 769
2л. прясно мляко половин литьр  зехтин и едно снопче върбови  зелени клонки се загряват всяка вечер и се изсипват в кофа сяда се на парата и се завиваш с одеало  прави се всяка вечер с изключение на цикьла     успех
Ах, явно е отминала модата на зелките, сега върбичките са актуални  Laughing Laughing Laughing

Без думи просто...  упорито се разпространява този слух....

По същество: билки не помагат на запушени тръби.
И защо да не се подложи приятелката ти на лапаро не разбрах аз?

# 14
Искам да задам един сигурно глупав въпрос,но все пак ме интересува.
На какво точно се дължи запушването и срастванията на тръбите?В резултат на нещо ли е или си е вродено и не зависи от заболяване.

Общи условия

Активация на акаунт