концентриран воден екстракт на прополис

  • 5 228
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 082
момичета скоро имаше тема за прополиса.аз по принцип съм фен на пчелните продукти,но това което се предлагаше в аптеката беше спиртен р-р на прополис,което пък е гадничко на вкус за деца.случайно попаднах на руска фирма,която вероятно сега налага продуктите си в българия.поръчах си този екстракт на прополис и съм доволна.преписвам лечебните с-ва:
обезболява,противомикробно/унищожава гнойните микроби,стафилококи,стрептококи/,повишава имунитета ,става за ангини,тонзилити,хрема и др.
аз лично ползвах за хрема на себе си и съм доволна от резултата.има и доста други продукти за много заболявания.има и кремче за мазане.пише:понижава секрецията на лигавицата,понижават се отоците на лигавицата,укрепва стените на кръвоносните съдове в носа,има изразени противо вирусни и бактериални действия.

та,ако някой проявява интерес може да ми пише на лични и да му дам мейла на човека/който между другото намерих случайно в интернет/той може да ви изпрати направо информация за всички продукти

# 1
  • Мнения: 40
Преди месец купих от аптеката за около 2лева  прополисов спрей за възпалено гърло и сната кухина.Има доста широко приложение.И най хубавото е че малкия на 1.7 дава да му пръскам в устата.

# 2
  • Мнения: 2 082
Преди месец купих от аптеката за около 2лева  прополисов спрей за възпалено гърло и сната кухина.Има доста широко приложение.И най хубавото е че малкия на 1.7 дава да му пръскам в устата.
а има ли ефект от спрея.хубавото на продуктите е ,че са с широко приложение.т.е-например може да се пият на капки за имунитет,да се слагат в носа за хрема,да се ползват за гърло и.т.н.
има ли някой на който прополиса действително да е помогнал.аз съм го ползвала много малко-спиртния р-р не мога да го пия,мъчих се да дъвча,но и това не ми хареса.едно момиче си излекува гастрита и ми го каза,но то си иска постоянство...  Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 15:21 от nano

# 3
  • Мнения: 2 082
никой ли не е ползвал прополиса  newsm78 ако е-останал ли е доволен.а пчелен прашец и пчелно млечице?

# 4
  • Мнения: 40
Здравейте.Незнам как е при вас но аз се лутам от множеството лекарства които предлага аптечната мрежа и не само тя,каво да давав на децата си за да не боледуват толкова често.Минахме през зелена енергия,имуностимуланти и резултата от тях е нулев ,два пъти лежахме с малкия в болница.Сега му давам прополисов р-р и му пръскам с този спрей.Да чукна на дърво в момента всички сме здрави.

# 5
  • Мнения: 1 640
Темата"Прополис?"  е на 16 страница във форума.Вчера я търсих,намерих я , има мн. мнения положителни,рецепти,дозировки.Отиди на СТР.16!!!

# 6
  • Мнения: 2 082
за тези продукти говорех,но сайта е на руски-аз си поръчах това http://www.tentor.info/2006/03/14/apv.html и един крем за артрити и остеоходрози .за сега съм доволна.

Цитат
Сега му давам прополисов р-р и му пръскам с този спрей.Да чукна на дърво в момента всички сме здрави.
а какъв е вашият разтвор

Общи условия

Активация на акаунт