Кой пита за "Брезичка"?

  • 1 756
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Гледахте ли репортажа за наказаното дете, което не искало да спи?
Било наказано босо навън в студа Shocked
......нямам думи......... Sick







# 1
  • Мнения: 4 053
гледах го, да, и наистина няма какво да кажа smile3516
това за мен не е педагог,а същество без душа Sick

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Това не беше ли прословутата градина в Борово, дето няма шанс да се доредиш до нея? Или бъркам?

# 3
  • Мнения: 7 723
Това не беше ли прословутата градина в Борово, дето няма шанс да се доредиш до нея? Или бъркам?

Тази, мисля е в "Белите брези" и е не по- малко елитна Shocked

Малко ме е срам да си призная, че и аз съм била в нея Shocked Shocked
преди 25 години, де

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 20:07 от mylenka

# 4
  • Мнения: 382
Направо се потресох Shocked
Как е възможно такова отношение Sick
Малко ме е срам да си призная, че и аз съм била в нея

Що се срамуваш,то градината сигурно си е хубава,персонала едва ли е същият Rolling Eyes Тази 'госпожа' доколкото разбрах е на 24 год. Shocked

# 5
  • Мнения: 918
Това е филиал на "Брезичка" - ако това изобщо има значение ooooh! Аз не бих могла да отговарям за действията си, в една такава ситуация Twisted Evil винаги съм си мисли, че всички тези прикази за отворени прозорци, нарочно разболявани деца, са градски легенди, но явно не е точно така.

# 6
  • Мнения: 998
И аз съм била там преди 23 години bowuu

А живея в същия блок в, който е сниманият филиал. Директорката е ужасна жена, предтавете си ка незнайно защо, не прие дъщеря ми в градината, която е в моя блок и сега я водя в друг квартал, а всяка сутрин гледам как с коли, явно от далече си водят децата в "ЕЛИТНАТА" градина!!!! Изобщо не искам да чувам за тази скапана градина, защото съм наистина много ядосана!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 35
Гледахте ли репортажа за наказаното дете, което не искало да спи?
Било наказано босо навън в студа Shocked
......нямам думи......... Sick

Синът ми е в Брезичка - само че в централата. Може ли повече инфо - по коя телевизия е излъчен материалът  и т.н. Мерси






# 8
  • Мнения: 82
Информация от извора. Моята дъщеря е в тази група, а наказаното дете е един от най-добрият й приятел. Нямам думи да ви опиша как се чуствам, повече от бясна съм и ще се пръсна.  #Cussing out Слава богу засега въпросната госпожица е отстранена. Директорката взе доста бързи мерки още същия ден.

# 9
  • Мнения: 1 258
shayny ,точно ти би могла да кажеш.Подозирала ли си по някакъв начин,че е възможно въпросната учителка да постъпва по такъв начин?

Копирам мнението си от темата в Клюкарника:
За съжаление и аз си мисля,че това е някакъв вид разпространено поведение,свързано с усещането за безнаказаност.Убедена съм,че зад вратите на детските градини стават неща,които не биха се харесали на почти всички родители,ако можеха да видят.

Скоро се разискваше темата дали да се поставят камери в детските градини.Струваше ми се тогава,че наистина има още много неща да се свършат преди да слагаме камери,но такива случаи ме карат да мисля,че може би не е лошо като превенция.

Жалко е обаче,че много хора са свикнали да мислят някои неща за нормални.Нещо като:"така си е било,така ще си бъде".За мен например достатъчно малко внимание се обръща на факта,че в детските градини се крещи на децата и много хора мислят,че това е нормално.


Ето сега всички сме възмутени,коментираме,след като излиза наяве нещо,за което има реални условия да се случва навсякъде.

# 10
  • Мнения: 82
Не съм и подозирала, че такова нещо може да се случи. Тя наистина е млада и понякога й е трудно да се справи с 30 разбесняли се деца, но според мен това е недопустимо наказание. В обяснението си до директорката е написала, че е постъпила така в момент на афект. Афект, не афект как й го роди главата това наказание. Никой от родителите, с които говорих, никога дори не би си помислил да си накаже детето по този начин. Относно камерите в градината имаша и при нас такава идея.
Децата харасват въпросната учителка, така че не мисля че е постъпвала по този начин и преди.
Наистина има родители, които дори в този случай казват "всичко си има две страни", какви две страни има в този случай, вече четри дена не мога да се сетя.

# 11
  • Мнения: 1 220
Ще е много тъжно , ако не се използва случая за да се вземат мерки срещу подобно недопустимо отношение на педагози и помощен персонал в детските градини! Както и да се попроменят някой остарели порядки!

# 12
  • Мнения: 7 723
Цял ден размишлявам по въпроса и не мога да си отговоря точно-
каква ли ще е травмата, която ще остане в душичката на детенцето Cry Cry Cry

# 13
  • Мнения: 116
направо побеснях като чух по телевизията smile3511.не искам да си представя каква би била същата тази учителка след 20 години, ако своеволията й бяха останали незабелязани.За мен това не е човек, а чудовище. Жалко, много жалко за едно 24 годишно момиче, което живот и здраве би имала и свои деца

# 14
  • Мнения: 4 358
......... Децата харасват въпросната учителка, така че не мисля че е постъпвала по този начин и преди.......
Синът ми много я харесва.
Снощи беше подробно разпитан от мен и баща му за отношението на госпожиците към децата, днес продължавам да го разпитвам. Друг път не са били наказвани на студа, това казва моят син. Нямам причина да не вярвам на детето си.
Аз още не знам как да реагирам... Госпожицата е безкрайно симпатична, не съм очаквала такова нещо  Sad

Общи условия

Активация на акаунт