Колко време използвахте детската количка?

  • 2 486
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362
До каква възраст използвахте количката ми е въпроса  Thinking

# 1
  • Мнения: 3 932
Не много дълго, спряхме да се превозваме с нея около 9-я месец, поради прохождане  Wink...за разлика от тук, където ги влачат с количките до 4-5 годишна възраст. newsm78

# 2
  • Мнения: 5 790
Вики е на 2 години, а аз още си ползвам количката. По-удобно ми е, защото не ми се налага да нося порастнало дете на ръце, а и се придвижваме по-бързо.

# 3
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Приблизително - до 2 годишна възраст

# 4
  • Мнения: 5 362
Все още си я ползвам Simple Smile

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Почти две години я ползвах, главно ако бързахме за някъде, само за разходка в квартала пеша.

# 6
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Редовно я ползвах до към 2 години на детето, а след това - понякога при по-дълги преходи или като бързах - скоро я прибрах ...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 737
Ние все още ползваме количка, но предимно я ползваме за катерене и я бутам само за спорта! Мисля си да изкарам зимата и да я разкарам. Единственото й използване по предназначение е ако се наложи да сме по улиците в часовете за сън.

# 8
  • Мнения: 3 499
Откакто се е родила до сега още я използвам, ще видим докога...

# 9
  • Мнения: 1 237
До 2г.2-3 м.Използвах я,когато трябваше да ходим някъде по-далеч,за да не я нося.

# 10
gore dolu do 3 godişna vızrast.koliçkata se sçupi çe tıy ya ostavıhme Blush

# 11
  • Мнения: 4 621
Жената, която се грижи за Яна все още я извежда с количката. Когато аз излизам някъде с детето не взимам количка Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 725
Когато Додо стана на 1 година категорично онказа да се вози в количка, та толкова ни беше ползването.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Щерката си я возих до 3г.
Синчето до около 2. По-скоро до 1г.10-ина месеца...

# 14
  • Мнения: 4 915
Докато проходи - до годинка и 2-3 месеца.

И без това не се задържаше много в нея.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт