Нашият татко е маниак на ....

  • 3 242
  • 26
  •   1
Отговори
Здравейте Татковци! Искаше ми се да ви питам, има ли между вас маниаци на тема коли. Защото нашият татко е луд по VW. С това ляга с това става. И той се е записал във форума на VW и по накой път не можем да си разделим компютъра. Вече съм специалистка по характеристиката на тези коли

# 1
  • Мнения: 4 212
Иска ли питане.Моя само за коли може да говори, и аз съм напред с характеристиките на по4ти вси4ки марки.И като има формула, вси4ки да залягат, тишина 2 4аса, м дааа.
Незнам то4но коя му е любимата марка, но май не е фолцваген, мисля 4е е фен на японските и от немските коли на бавареца ама.... Thinking

# 2
  • Мнения: 3 146
"Маниак" се пише и казва.Идва от "мания", а не от "маня' Grinning

# 3
  • Мнения: 365
м-да
не е само твоя. и моя е в същия форум. ама понеже сме от софия моя и по месечни сбирки ходи. така че хич не ми се оплаквай - ти само пред компа ги виждаш. как е ника на мъжа ти (ако не е тайна)




п.п. - знам, кога се пише главна буква, ама много ме мързи да ползвам шифта Grinning

# 4
  • Мнения: 7 837
Уф, при нас не минава само с висене в нета. Вкъщи сме заринати от автокаталози, списания и тем подобни с технически характеристики Simple Smile
А на мен ми разправя, че съм маниак на тема форум  Wink

# 5
Цитат на: mama kenga
"Маниак" се пише и казва.Идва от "мания", а не от "маня' Grinning



Съжалявам за това, че правописната ми грешка те е впечатлила повече от тeмата ми.

# 6
  • Мнения: 6 472
Тъййййй! Предполагам, че ние сме единственото семейсто наопаки. Таткото се интересува от компютри, а аз от коли. Работата ми е такава, че изсиква известни познания за автомобилите и у нас е пълно със списания, каталози и каквото там се сетите за МПС, които си чета само аз Mr. Green Напоследък даже и от трактори се наложи да разбирам Grinning

# 7
  • Мнения: 365
предполагам всички мъже във форума вече ги гони безумна завист към твоя мъж и се чудят къде те е намерил. моя е първия, който би дал мило и драго аз поне мъничко да приличам на тебе в това отношение.

# 8
  • Мнения: 1 975
Ами да си купи един нов VW и да миряса.....  Laughing

# 9
Ами имаме 3 и в края на годината àкаме още 1. Ако това не му стига???!!!

# 10
  • Мнения: 496
И нашият татко е така!
Добре, че се преместихме в ново жилище и аз "забравих" по-старите издания на авто-каталозите в другата квартира  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Аз съм харесала Пежо 407, рекламата върви в момента, сигурно сте го забелязали, щом пишете по тази тема Wink

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Мноооооого болна тема!
Всеки месец "харесваме" нова кола, после решаваме че нашата си е най-хубава и така ... Преди мен е имал към 15 коли и сега напира но "здравия разум" -> АЗ все още удържа фронта  Stuck Out Tongue

# 12
  • Мнения: 272
да не става въпрос за тати Гого
а за почитателите на автомобилите препоръчвам
http://avtomobili.info

# 13
  • Мнения: 524
а, аз си мислих, че ние сме зле...направо съм късметлийка..Влюбени сме в Citroen и Alfa Romeo, ако нкой повдигне темата (това не съм аз , разбира се) можем да говорим с часове и понякога висим в интернет при колите..., но нищо повече....

# 14
Цитат на: Brandt
да не става въпрос за тати Гого

Не е той, нашият татко "маниак" не мога да го накарам да се запише в моя любим форум  Cry
Той 4ленува само във форума на VW

Общи условия

Активация на акаунт