От къде си купувате дрехи? - въпрос към закръглените дами.....

  • 10 570
  • 45
  •   1
Отговори
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Въпросът ми е от къде си купувате дрехи, по - големи размери? Аз нося 48 размер и доста трудно си намирам дрехи. Или ако си намеря нещо, то е бабешко и не ми харесва. Имате ли магазини от които конкретно пазарувате или се лутате като мен. За дънки и спортни дрехи положението е същото - обикновенно големи размери няма. Или аз незнам къде да търся?
Ще съм ви благодарна ако споделите мнения.

Ако изобщо има мами които си купуват толкова големи дрехи.

# 1
  • Мнения: 2 534
Много ми е трудно , особен проблем ми е избора на дънки ...
Всъщност се оказа , че дънки мога да си намеря единствено във вторите употреби  ooooh!

П.С Вярно е , че предлагането с този размер е предимно бабешко , ужас просто

# 2
  • София
  • Мнения: 1 544
В магазин CORNER на ъгъла на Витошка и Алабин размерите са от XS до XXL нна всички дрехи.. включително и на потниците Peace

# 3
  • Мнения: 2 386
Маркс & Спенсър в Сити Центъра

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 90
магазинът на casidi в мол-а на стамболийски, аз също минах на  размер 48 и си мислех че ще си ходя само с едни еинствени дънки,  допреди да ги открия. имат страхотни неща, в момента и 20% коледна отстъпка.

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 14:35 от ivkapifka

# 7
  • Мнения: 208
Магазин Миролио на Граф Игнатиев, има качествени и хубави дрехи, два пъти годишно правят и доста сериозни намаления.

# 8
  • Мнения: 14 471
Магазин Миролио на Граф Игнатиев, има качествени и хубави дрехи, два пъти годишно правят и доста сериозни намаления.

а Миролио само да добавя произвежда платовете за почти всички по-големи италиански дизайнери. Motivi например е модна къща изцяло работеща с платове на миролио

# 9
  • Мнения: 64
И аз съм фенка на Миролио! В Сливен имат хубав представителен магазин! Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 5 604
Направо си мечтая да носа №48. След като родих ми става само №50-52. И на мен ми е голям проблем с дрехите-само бабешки, а за сутиените...направо не искам да коментирам. Така че се абонирам да следя темата. А иначе обикалям по магазините и търся, като намеря нещо що-годе свестно, което да ми става купувам. Ама...

# 11
  • Мнения: 218
Майка ми, която е много много закръглена дама, като ми дойде на гости и се влюби в този магазин, за съжаление не знам да има магазин е България Sad

Размер 48 на какви мерки отговаря приблизително?? Аз съм съвсем нормален размер  Simple Smile а никога вече но мога да си намеря дрехи във Варна. Последния път като си търсих дънки ми казаха "Ние всичките големи номера сме ги занесли на Златните за туристите!" Shocked Shocked Shocked

# 12
  • София
  • Мнения: 5 604
Майка ми, която е много много закръглена дама, като ми дойде на гости и се влюби в този магазин, за съжаление не знам да има магазин е България Sad

Размер 48 на какви мерки отговаря приблизително?? Аз съм съвсем нормален размер  Simple Smile а никога вече но мога да си намеря дрехи във Варна. Последния път като си търсих дънки ми казаха "Ние всичките големи номера сме ги занесли на Златните за туристите!" Shocked Shocked Shocked
Няма в България

# 13
  • Мнения: 463
И аз съм фенка на Миролио! В Сливен имат хубав представителен магазин! Peace

защото всъщност се шият в сливен.

# 14
  • Мнения: 2 386
Къде точно е Миролио на Графа?

Общи условия

Активация на акаунт