Малко странно усещане по време на бременност

  • 12 635
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
В стаята е 25 градуса, а аз от няколко дни треперя така сякаш са ме изкарали гола на студа. Цялата съм настръхнала, въпреки че съм с пуловер и елече усещам как студа пълзи по гърба ми.
Снощи се събудих няколко пъти от студ, въпреки, че спя с топло юрганче, в спалнята е 19 градуса и преди не съм имала подобни проблеми. Не мисля, че съм настинала и затова да ме тресе така. Чувствам се съвсем добре. Опитвам се да го свържа някак си с бременността, но ми се струва доста странно като признак.
Има ли мами, които са имали подобни усещания докато са били бременни?

# 1
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
Аз се чувствам така сякаш критическата ме е хванала -ту ми е студено ,ту ми е топло.Сега ми е студено,а климатика е на 26градуса и съм с жилетка.Еми така ще е мисли от веселата страна подготвяме се за след 20години Mr. Green

# 2
  • Мнения: 8 242
На мен в началото на бременноста ми беше много студено.. а в края много топло  Crazy

# 3
  • Мнения: 1 183
На мен пък постоянно ми е горещо Wink

# 4
  • Мнения: 7
Аз по принцип съм зиморничева, но сега постояно ми е топло

# 5
  • Мнения: 1 596
аз съм както си бях преди,с жилетката ,с терлиците:)
въпреки че вкъщи е топло.нощно време обаче се потя и ставам да сменям пижамите.
а пък съм и много капризна,добре че таткото ме търпи,че направо ужас.ако ме видите няма да ме издържите и 5 мин.

# 6
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
На мен ми е горещо от началото на бремеността,а иначе съм зиморничава,ама какво да се прави,след раждането ще се оправим Peace

# 7
  • Мнения: 174
Здравей!
На мен пък постоянно ми е топло и се потя.
А като си суша косата настава малък АД Twisted Evil. Главата ми пламва, обливат ме горещи вълни и искам да изляза на вън, по лицето ми избива пот....абе - хормонални промени.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
иИ на мен напоследък ми е доста студено вкъщи и то при пуснато парно на макс. В такива случаи все си мисля,че ме втриса и се разболявам, но явно си е от бременността. А в работата е толкова топло, че явно съм се изнежила доста. Даже сега ми се приспива от топлината... Tired

# 9
  • Мнения: 10 982
Винаги съм била зиморничава, със студени крайници. Откакто съм бременна, забравих какво е студ, а ръцете и краката ми постоянно са топли, чак парят. Вкъщи е 18 градуса, а аз ходя по тънка блуза и долнище, понякога и с чехли на бос крак.  Peace

# 10
  • Мнения: 5 362
На мен винаги ми беше много топло през бременността.

# 11
  • Мнения: 1 117
С първата бременност ми беше постоянно топло Simple Smile
Със сегашната - в началото , въпреки че в началните месеци бях през лятото - умирах от студ , а сега ме обливат горещи вълни и се потя.

# 12
  • Мнения: 1 409
Аз се чувствам така сякаш критическата ме е хванала -ту ми е студено ,ту ми е топло.Сега ми е студено,а климатика е на 26градуса и съм с жилетка.Еми така ще е мисли от веселата страна подготвяме се за след 20години Mr. Green
Аз се чувствам по абсолютно същия начин,така,че споко явно е нормално Peace

# 13
  • Мнения: 55
И на мен ми е постоянно струдено. На работа стоя залепена до парното на 4  и като изляза за малко от стаята колегата го гледам че веднага отваря прозореца  Joy
 Аз и преди си бях малко зиморничава, ама чак толкова не си спомням да е било. Чакам с нетърпение да ми стане горещо в по-късните месеци  Grinning

# 14
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И на мен релето ми се е развалило. По цял ден на работа се свивам от студ, а вечер като се прибера се навличам с няколко пуловера. Държа да одбележа, че това е нетипично за мен. А има моменти, особено ако влезна в много топло помещение, ставам вир вода. Все си мисля, че съм пред настинка, но като чета как е при другите момичетата, малко се успокоявам.

Общи условия

Активация на акаунт