С какво да започнем: с оризова каша или със зеленчуково пюре?

  • 372
  • 6
  •   1
Отговори
Мамчета, помагайте: Вече преполовихме 6 мес. и смятам малко-помалко да започваме да се захранваме. Изчетох всичко по темата, но се объках тотално, та въпросът ми е към тези, които са по-напред с материала: С какво да започна - с оризова каша или със зеленчуково пюре? Sorry за тъпия въпрос, но наистина след толкова противоречиви мнения не знам какво да правя.Благодаря предварително.

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 973
Вече дадох отговор в другата ти пусната тема. Аз захраних със зеленчуково!

# 2
  • Мнения: 6 243
Първото си дете съм го захранвала с плодов сок, после плодово пюре, зеленчуково пюре и накрая кашата. Единствено кашата я приемаше охотно и без проблеми (от останалото получаваше запек, диария, обриви и пр.).

Малката я захраних на 6 м. с оризова каша, а след това постепенно почнах да добавям към нея по една - две лъжички зеленчуково или плодово пюре. Доволна съм, захранването протече плавно и без сътресения. Ако приемем за нормално и това, че докато не стана на 1 година, почни не хапваше друго освен кърма.

# 3
  • Мнения: 385
Мисля че е по-добре с оризова каша, която е по-близка до кърмата, и по-добре се приема от бебчо!

# 4
  • Мнения: 1 382
Захраних с пюре тиква, не беше акал 6 дни. Исках с оризова каша, но при тази ситуации нямаше как, ориза си запича

# 5
  • Мнения: 2 019
аз захраних със зеленчуково

# 6
  • Мнения: 2 381
Захраних с оризова каша.

Общи условия

Активация на акаунт