Ясла №1 в Бургас

  • 1 223
  • 5
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 213
Дадох си детето в ясла №1 - това и е номера - на входа за централния плаж, по-точно на "Републиканска" и "Булаир". Пиша ви без въпрос - и да искам, не зная какво да питам. В отчаяние съм.
Яслата е много хубава - 20 деца в група, отделен вход само за тях, прекрасна сестра и добри лелички. Ходих да гледам много пъти - молбата ми е от януари. Толкова исках да свикне като другите деца - колкото пъти отида те все слушат, никое не плаче, говорят им мило (и като се е случвало да не знаят, че съм там). Директорката свястна жена, стриктно следи за всичко, а бе - супер.
Дадох го - милото ми детенце - то се знае - рев, но ако не реве, значи нещо не е наред. На четвъртия ден вечерта - 39,5 градуса - без признаци преди това. Това бил вирус. Обадих се в яслата - няма други болни, ама моя нали не се е срещал с тия вируси се разболя. И вече е болен от 1 седмица. Сополи, кашлица, всеки следобед температура. Стреснат е от всеки човек, освен мен. Реве почти непрекъснато (хленчи, по-точно).
Та мили майки - сродни души, чудя се - какво да правя, това не е задължително въпрос, а жестока констатация.

# 1
  • Мнения: 687
Много съжалявам, че ти е болно детенцето... за съжаление така е по яслите, а и градините Sad Или свикваш с тази мисъл, или го спираш. Той е мъничък имаш време да изчакаш за градина направо. Само дето няма гаранция, че и там няма да боледува Confused
Скорошно оздравяване   bouquet

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 260
Всичко ще се промени малко по-малко,ние ще свикнем и те ще свикнат , а пък лятото ще дойде след има-няма няколко месеца  Wink   Sunglasses

# 3
  • Мнения: 648
   Едва ли ми е за тук постинга, но за да не отварям нова тема........да питам тука Blush От средата на януари и ний ще се пробваме в яслата Rolling Eyes Но ме гложди варианта за частна такава Thinking Има ли някой информация за такава в Бургас и координати Hug Благодаря ви предварително  bouquet

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 260
Наде, аз имам като се чуем или видим ще ти кажа какво знам по въпроса Wink

Иначе от държавните,май яслата №1 е номер 1.

# 5
Здравейте,
нашето семейство есента ще се мести в Бургас и ни предстоят срещи с доста новости. Записахме детето на детска градина "Златната рибка", но нещо не съм очарована. Някой от вас има ли инормация за нея или за възможността да го запиша в някоя по-добра?

Общи условия

Активация на акаунт