Удря си главата във всичко и си бие шамари.

  • 2 817
  • 9
  •   1
Отговори
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
От няколко дни малкия си удря главата във всичко - стени, под, шкафове, маса, бие си шамари и си скубе косата. Не мога да разбера от какво е -  дали е изнервен, че не излиза понеже е болен, или го боли нещо, или пък е някаква фаза през която преминава newsm78? Вече почвам да се притеснявам, че ще му стане нещо на главата от толкова много удряне.
Да ви попитам правят ли вашите деца така и при какви ситуации?

# 1
  • Мнения: 4 362
Аз съм чувала,че го правят за да превлекат внимание  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: X
И Иан го правеше и все още го прави. Педито каза, че като му доскучее и като не му обръща никой внимание и почва да се блъска. Общо взето можеш да внимаваш само да не се нарани ако се утря прекалено силно и да опиташ да му привлечеш вниманието с нещо. Като му стане тъпо на моя и почва...Simple Smile Не се притеснявай.

# 3
  • Мнения: 832
Вики си скубе косата, когато му се спи. А от време на време си удря главата в таблата на креватчето, но предполагам, че го приема като някакъв вид игра, защото ме гледа, смее ми се и се удря.

# 4
  • Мнения: 6 461
Мисля,че това е само етап и ще премине.Явно детето иска да привлече внимание.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Моят племенник си удряше много главата когато не ставаше на неговото,но и не само тогава.Израстна го.Дъщеря ми пък си бие шамари и се скубе,но едва ли от липса на внимание ,защото в този момент си играем.Засега е рядко,но ще видим по-нататък.

# 6
  • Мнения: 2 271
Моята си удряше шамари по едно време!Правеше го,когато се ядосаше на някого.Игнорирах напълно и тя спря.

# 7
  • Мнения: 1 455
Аз пък си мисля,че зъбки ви мъчат.

# 8
  • Мнения: 1 259
оф и нашият го прави от известно време,дори когато го взема започва да ми бие глави Mr. Green Старая се да не му обръщам много внимание,за не да задълбоча проблема.Надявам се да мине от самосебе си.

# 9
  • Мнения: 5 362
Нашият племенник редовно си удряше главата като малък.
Като направи бела,или му се скарат за нещо, и той започва да се удря.После плаче,за да привлича внимание и да не му се карат.Понякога го е правел просто от инат предполагам,или от многото глезене,което беше.

Общи условия

Активация на акаунт