Селския туризъм

  • 2 166
  • 22
  •   1
Отговори
Има ли бъдеще според Вас селския туризъм?Струва ли се да се инвестира?Дали не е поредната мода,която ще отмине?Такива мисли ми се въртят в главата и искам Вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 299
Категорично  Peace
От 1,5  година ходим в една вила в Родопите, несравнима почивка за събота и неделя Naughty

# 2
  • Мнения: X
 Аз уча туризъм и живея + това в провинцията, така че дано има бъдеще newsm41

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На мен много ми се иска да отида на такова местенце.
Надявам се, че има бъдеще...

# 4
  • Мнения: 5 317
Според мен ще има бъдеще. Peace

# 5
  • Мнения: 3 248
Убедена съм, че има бъдеще! Peace

# 6
  • Мнения: 3 098
Убедена съм,4е има.

# 7
  • Мнения: 3 932
Родителите ми се занимават втори сезон с това и нещата определено се разрастват (за Еленския Балкан иде реч), малко реклама, много природа....спокойствие.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 205
Разбира се, че има! България предлага много възможности за това с прекрасната си природа  Peace

# 9
  • Мнения: 2 040
Ако тук в нашата родина не е най- подходящото място за селски туризъм, незнам къде другаде е ... България с тия красоти, не само трябва, а задължително ще има напредък, щом вече се направиха първите стъпки ...  Peace

# 10
  • Мнения: 4 806
Има бъдеще.
Това е едно от най-хубавите неща, които се случиха в България в последните години.
Знам доста места в Балкана, където нямат свободни места - основно чужденци. Това е през цялата година.

# 11
  • Мнения: 2 292
Бдещето на инвестицията ти в туриzма zависи не само от теб, а и от дървавата , като имидж в чужбина. Имиджа , който съzдава неработещото, както трябва вече от 1 месец Софийско летище е направо невероятен  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 700
Категорично има бъдеще.
Mоже да е въпрос на възраст, манталитет или напрежение в ежедневието, но лично ние търсим все повече и все по-често да избягаме от лудницата и простотията на курортите.

# 13
  • София
  • Мнения: 276
Естествено, че има бъдеще в този вид туризъм. Друг е въпроса, че не всички предприемачи успяват да се ориентират в правилната посока. Изисква се също така да се вложи достатъчен капитал, работната ръка да бъде обучена за тази област и още и още...

# 14
  • Мнения: 1 426
малко се изопачи понятието селски туризъм.
Заслужа си единствено ако имаш нещо готово в което да живееш на село и туризма да е между другото иначе останалото си е чист туризъм.

Общи условия

Активация на акаунт