Цял ден дълбок сън изведнъж. Да не е болен ?

  • 794
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
От както се е родил все е неспокоен. На ден да спи по 2 часа максимум общо. Дори вечер се будеше много често. От 2 дена започна да спи от 23.00 до 5.00 без да ме събужда. А днес цял ден ден спи през деня . Няма температура, уж се храни, но все си мисля да не би да е нещо болен. Такава рязка промяна в режима е сигнал някакъв ...дано не е обезпокоително

# 1
  • Мнения: 155
За твое успокоение уведоми личната лекарка за промяната в режима му! Дано всичко е наред!
 Hug

# 2
  • Мнения: 163
Не е лошо да се посъветваш с лекар,при нас на времето се оказа спастичен бронхит и аз се радвах че спи повечко докато се светнах че нещо не е наред - доки каза че не му стига достатъчно въздух и затова го унася постоянно. в крайна сметка се оправихме с инхалаций и разни сиропчета.Дано да не е същото!

# 3
  • Мнения: 7 723
Я не се шашкай!
Съвсем нормално е за бебе на тая възраст да спи през по- голямата част от денонощието! no
Какви бронхити, кви пет лева? newsm78
И малката ми дъщеря прекара бронхит, но симптомите далеч не бяха само спокойния сън!  #Crazy
Разбирам притесненията ти- и на моите деца , като им се е случвало да спат спокойно, аз само бдях над тях да ги слушам дали дишат Shocked Shocked
Добре си е детето, та то е бебе и работата му е да спи, да яде и да ака.  33uu
Повече би ме притеснило, че до преди няколко дена е бил неспокоен, може би е бил гладен и сега си наваксва сън newsm78

# 4
  • Мнения: 397
Дааа, има и такива дни - рядко, но все пак ги има. Наслаждавай се на малкото спокойствие и не мисли глупости.

# 5
  • Мнения: 2 015
Я не се шашкай!
Съвсем нормално е за бебе на тая възраст да спи през по- голямата част от денонощието! no
Какви бронхити, кви пет лева? newsm78
И малката ми дъщеря прекара бронхит, но симптомите далеч не бяха само спокойния сън!  #Crazy
Разбирам притесненията ти- и на моите деца , като им се е случвало да спат спокойно, аз само бдях над тях да ги слушам дали дишат Shocked Shocked
Добре си е детето, та то е бебе и работата му е да спи, да яде и да ака.  33uu
Повече би ме притеснило, че до преди няколко дена е бил неспокоен, може би е бил гладен и сега си наваксва сън newsm78
Моя има дни в които е неспокоен ден, два, но на следващия спи цял ден.Аз изобщо не съм се притеснила, а гледам да си свърша нещо вкъщи или да поспя малко, че не се знае на следващия ден как ще е!Аз още не съм му направила режим, когато му се играе играем, а като му се спи спим и двамата!
Дааа, има и такива дни - рядко, но все пак ги има. Наслаждавай се на малкото спокойствие и не мисли глупости.
Peace

# 6
  • Мнения: 112
Обадих се на педито  и тя каза, че било нормално да спят по 22 часа в денонощие. Да , обаче за мен не е нормално такава рязка смяна на режима, още повече че той е изпаданал като в унес. Едва го събуждам.

# 7
  • Мнения: 7 723
Обадих се на педито  и тя каза, че било нормално да спят по 22 часа в денонощие. Да , обаче за мен не е нормално такава рязка смяна на режима, още повече че той е изпаданал като в унес. Едва го събуждам.

Момиче, успокой се!!!!!!!!!!
Още повече, че и педиатъра ти е казал!!!!!!!!
Съвсем нормално си е детето!!!!!!!!
А за какво ти трябва да го будиш, когато спи newsm78

# 8
  • Мнения: 5 362
Аз също ще те успокоя,защото и за мен е нормално.Калина беше на почти 2 месеца,когато започна да спи като вас-по цяла нощ, без да се буди. През деня също беше доста поспалива и след всяко хранене си дремваше.После постепенно сънят намалява и тогава ще ти се иска да спи толкова много,но няма да може.

# 9
  • Мнения: 1 259
Незнам какво му стана и моя син,запона много да спи.Заспива в 20 ч. и се събужда в 8 сутринта Confused.Онзи ден спа 4 часа на обяд,и през нощта не се събужда...направо ме изуми ShockedОбаче аз се радвам на момента Mr. Green,не мисля че е болен...според мен си наваксва пропуснатия сън Peace
Не се притеснявай Peace

# 10
  • Мнения: 112
Бяхме на консултация сега, лекарката каза, че има някаква инфекция и му изписа антибиотик. Взеха му кръв. Сега чакаме резултати. Sad Не ми се иска да  го тъпча с антибиотици. Не е жизнен , един отпуснат такъв, дори вече не се храни, само спи и е бледен.

# 11
  • до канала
  • Мнения: 518
майче много съжелявам надявам се бързо да оздравеете когато бяхме на 1 месец и ние пихме антибиотик ще те посъветвам много внимателно да го даваш защото моя се задави  с него заради гъстотата му

# 12
  • Мнения: 7 723
Стискам палци да се оправи по- бързо детенцето Peace

# 13
  • Мнения: 2 040
Тъкмо щях да ти напиша, че е нормално това, но видях че сте вече на антибиотик ... Бързо оздравявайте  Peace

Общи условия

Активация на акаунт