спешно-боли ме зъб какво да пия.

  • 18 551
  • 13
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
моля ви каже те ми,че умирам от балка а не знам какво да пия.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 780
Aulin,това е прахче,струва около 1лв. Много помага и го има във всяка аптека  Peace
...и утре на зъболекар

# 2
  • София
  • Мнения: 1 244
Ама тя е бременна...  Rolling Eyes Незнам, аулинът ... дали става...

# 3
  • Мнения: 316
В 3-ти месец Аулин   Shocked
Аз не бих рискувала  Naughty
По-добре парацетамол и може да си жабуркаш устата с някакав алкохол - концентрат (ракия, водка и т.н.), но не да го пиеш  Grinning.

Иииии утре на зъболекар...

# 4
  • Мнения: 1 193
Парацетамол  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 780
Ама тя е бременна...  Rolling Eyes Незнам, аулинът ... дали става...

Вярно бе  doh ,въобще не видях лентичката.
Ами може но шпа,но незнам дали ще помогне особено  Tired

# 6
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
благодаря,за сега ще пия парацетамол а пък утре на док.лека нощ момичета и  още един път благодаря.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 244
За жабурене - ако имаш под ръка или наблизо аптека - може да жабуриш и с течен аналгин. Аз не съм пробвала, но баща ми така е правил като го боли зъб. Но не го гълтай...

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Пий течен аналгин! Ако имаш тетра: сложи една лъчичка в чаена чаша гореща вода, запари за 5мин, отцеди, охлади (да не е вряла водата да се изгориш) и жабуркай на мястото, където те боли. На мъжа ми поне доста казва, че му помагала! Peace

# 9
  • Мнения: 76
Пии Солпадин, обезболяващо е, а и е разрешено да се пие в болницата след секцио нищо, че бебето се слага да се кърми.

# 10
  • Мнения: 875
и аз имах същия проблем. парацетамола изобщо не помага, а друго ме беше страх да пия. жабурих се с отвара от лайка. след около час мина - дали от лайката или от друго, не знам.

# 11
  • Мнения: 5 362
По-добре се консултирай с гинеколога си,или отивай на зъболекар.
За Солпадеина по-добре питай първо лекарят си дали може.

# 12
Опитай да сдъвчеш пъпчица от карамфил - подправката Simple Smile
После изплюй. Дано ти помогне, докато посетиш стоматолога си!

# 13
  • Мнения: 2 237
Вземи си някакъв разтвор за жабурене,например Шуър чойс или нещо подобно.Може да намажеш венците и с бебшките гелчета за зъбки.И утре непременно на зъболекар !  Peace

Общи условия

Активация на акаунт