diane-35

  • 727
  • 5
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 897
Мисля,че отговорът на този въпрос трябва да ти даде гинеколог.  Peace Аз лично ползвам този препарат и при мен няма странични ефекти.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз съм го ползвала няколко години с прекъсвания,но по медицински показания.При мен се отразяваше на нервата ама мноого Rolling Eyes като го смених с друг препарат се оправих.Иначе действа прекрасно за регулиране на цикъла,намаля ми значително  и окосмяването,но само за едни пъпки не бих го пила Naughty

# 3
  • Мнения: 68
 И аз съм го пила 2 години.Много добре ми действаше,намаля окосмяването,на лицето нямах пъпчица.След като го спрях лицето ми стана като торта с фъстъци,наложи се да го лекувам близо година.

# 4
  • Мнения: 14 133
Мисля,че отговорът на този въпрос трябва да ти даде гинеколог.  Peace Аз лично ползвам този препарат и при мен няма странични ефекти.
Така е!!! И аз съм го ползвала по медицински показания преди да забременея. Намаше странични ефекти. Но всеки организъм реагира различно.

# 5
  • Мнения: 1 527
И аз съм го пила,но за съжаление от него никакъв ефект.Тези които са го пили за лечение на окосмяване-за сериозно окосмяване ли ставаше въпрос и за колко време то се повлия?

Общи условия

Активация на акаунт