Личен лекар в Лозенец

  • 2 272
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Моля, помогнете ми ....... препоръчайте ми личен лекар за бебо в Лозенец. До сега бяхме при др. Ира Маркова, но съм изключително недоволна и искам да я сменя!

# 1
  • Мнения: 7 723
Моля, помогнете ми ....... препоръчайте ми личен лекар за бебо в Лозенец. До сега бяхме при др. Ира Маркова, но съм изключително недоволна и искам да я сменя!

От какво си недоволна newsm78
Не поставя правилни диагнози, или назначава неадекватно лечение newsm78
или нещо друго.....

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
Ако е тази Маркова, която знам аз от детското отделение на Кръста в Лозенец - наистина е малко груба в отношението си към децата. Ние сме записани при др. Талева цялото семейство. Като цяло сме доволни. Е, имам известни забележки, но те не са относно диагнози и отношение към пациентите.

# 3
  • Мнения: 76
1. Дублира часовете за месечния преглед на бебетата.

Вчера в предверието на кабинета и, (което е мн малко пространство с 3 легълца за преобличане, 2 от които са директно срещу входната врата и студа идва точно в бебетата) имаше 8 бебета с по 2ма родитела!!!! Нито има къде да се съблечеш, нито има къде да се облечеш!!! Когато се заприказвахме за дадените ни часове се оказаха дублирани!!

2. Междувременно вратаросваха разни болни, които тя мн грубо ги гонеше, че имала бебета за преглед.............

3. Сестрата редовно си вкарва нейните близки бебета преди другите и така сина ми си седи гол поне 30 мин, защото не се знае кой ще и скимне да вкара а и държанието и е мн арогантно!

След първия му преглед там, когато беше на 1 месец си го приброх БОЛЕН с запушен нос и си го водих на свободен прием при доктор Балджиева, защото загубих вяра в личната си лекарка на бебето а си мисля, че трябва да е обратното....

4. Не ми дава информация какво да правя с бебето през настоящия месец, отговора и е "Ако те интирисува нещо питай!", де да можех да се сетя да питам всичко което ме интересува през 5те минуте, които прекарваме в кабинета и!! За мен това не е преглед а ОТБИВАНЕ НА НОМЕРА!

5. Когато ни изписаха от болницата и дойде да ни види се намакнаха със сестрата при бебо с обувки и имаше нахалството да ми обясни как не трябвало да го виждат мн хора, че пренасяли бактерии а те бяха с ОБУВКИ............

6. Не ми даде направление за лекар да види бебо дали има оксация на ставите на крачетата и пак си ходихме на свободен прием в Горна Баня.....

7. Случвало ми се е да отидем без предварително записан час, в чакалнята нямя никой, чукаш на вратата - нищо..... Когато им скимни се отключват и съответно са сами с чашки кафе ?!

ДАНО НЕ ВСИЧКИ ЛИЧНИ ЛЕКАРКИ НА БЕБЕТА СА КАТО НАШАТА.........

# 4
  • София
  • Мнения: 888
Моля, помогнете ми ....... препоръчайте ми личен лекар за бебо в Лозенец. До сега бяхме при др. Ира Маркова, но съм изключително недоволна и искам да я сменя!
Препоръчвам ти д-р  Талева - 13-та поликлиника. Макар че вече се преместихме в друг квартал нямам намерение да я сменям. Много си разбира от работата и винаги е отзивчива и  отговаря на всички въпроси и дава съвети. И новото бебе ще запиша при нея.

Общи условия

Активация на акаунт