...За фирмените поздравителни картички...

  • 13 287
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 258
Преди половин час шефът ми ми възложи задачата да надпиша и изпратя поздравителните картички на фирмата.Да ,обаче затрупана от купища работа,мозъкът ми ще блокира вече и не мога да измисля нищо по-различно от стандартните поздрави за здраве ,късмет и бла-бла-бла....Ако ми помогнете малко,ще съм много благодарна.И с миналата бременност изкуфях по едно време,но този път нещо склерозата ме хвана още от самото начало newsm78 newsm62

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Тази година реших, че никой не чете особено коледните картички, особено ако пристигат по 10 в една поща. Затова написах просто:
"Уважаеми партньори, Благодарим Ви за съвместната работа през изминалата година и Ви желаем Весела Коледа и Щастлива Нова година!". Може да е скучно, но никой няма да ми даде Пулицър за коледна картичка.

# 2
  • Мнения: 2 700
Нашите са банални, на български и английски, подписани от 5-6 човека:
Вариант 1 "Екипът на .... Ви желае Честито Рождество Христово и щастлива и успешна Нова ... година".
Вариант 2 "Екипът на .... благодари на всички свои клиенти и партньори и им желаяе здраве и успехи през новата..."
Вариант 3 "Екипът на .... ви поздравява с настъпващите Коледни и новогодишни празници и Ви желае здраве и бизнес успехи през новата...".
На първо четене само това се сещам.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И ние вчера с това се занимавахме. Купихме стилни картички и и вътре писахме само Весела Коледа и Честита Нова Година!

# 4
  • Мнения: 6 472
Изплагиатствах Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 2 901
Не знам, с какво се занимава фирмата ви, въпреки че реално погледнато би трябвало да няма значение. Вчера получих картичка от един наш клиент, която много им отива с това пожелание:

"Мечтая си за бяла Коледа,
за една като онези в спомена,
където иглички борови блестят,
а децата чакат
звънчета весели да чият.

Мечтая си за бяла Коледа,
с всяка картичка, която пиша,
нека дните ни да бъдат по-добри
и се сбъднат нашите мечти.

Снежна Коледа и Незабравима Нова Година!

от ХХХХХХ (фирмата)"

Можете и вие да си изберете песен или коледен стих, който да напишете. Радвам се, че споделих задоволството си!

# 6
  • Мнения: 4 371
Абе не знам за Коледните ви картички, но определено ще чакам нашия шеф да получи от рекламните ви материали Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Весела Коледа и Щастлива Нова Година !!!

Посрещнете я с надежда !
Изживейте я с любов !
Изпратете я с успехи !

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

И аз Embarassed Соларис, ще прощаваш   bouquet

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

И аз вчера приключих с тази дейност. Ето какво написах на нашите фирмени картички:

- Вариант на български език:
Весела Коледа и Честита Нова Година!
Нека 2007г. бъде изпълнена с повече радост, по-добри перспективи и по-големи успехи!

Фирма..........

- Вариант на английски език:
Wishing you a season
filled with beauty & joy
and a New Year
bright with happiness
& prosperity!

Е, и аз трябва да си призная, че се разрових из нета... Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Ние също винаги пишем стандартните пожелания - принтирам текста с по-завъртян шрифт на пауст, режа /с машинка/ и после леко залепвам в горния край към картичката.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 421
Ние също винаги пишем стандартните пожелания - принтирам текста с по-завъртян шрифт на пауст, режа /с машинка/ и после леко залепвам в горния край към картичката.

При нас по същият начин - "къдрав" шрифт, на пауст, после шефката се разписва собственоръчно с туш - стои много красиво. Смятам, че на фирмените картички е достатъчно стандартното пожелание.

# 12
  • Бг
  • Мнения: 845
Ето и моето предложение, малко е дълго и малко лично, но пък ако ти хареса можеш да го попромениш.

Не ти желая всички дарове –
Желая ти това, което повечето нямат.
Желая ти време да се радваш, да се смееш.
Използвай го и можеш да спечелиш!
Желая ти време за действие и размисъл,
Време не само за теб, но и за другите.
Не ти желая време за бързане и тичане –
А време да бъдеш щастлив.
Не ти желая време, което просто да убиваш.
Иска ми се да ти остане в излишък.
Като време за удивление и вяра, вместо
непрекъснато да гледаш часовника.
Желая ти време да достигнеш звездите
И време да пораснеш, да узрееш.
Желая ти време отново да мечтаеш, да се
влюбиш
Желая ти време да откриеш себе си –
Да приемаш всеки ден и час за щастие.
Пожелавам ти и време да прощаваш.
Желая ти да имаш време да живееш!

Весела Коледа!
Честита Новата 2007 година

# 13
  • Мнения: 1 113
Миналата година писах това:

............................... /името на фирмата/
Ви пожелава Весела Коледа и Ви поздравява с настъпването на Новата 2006 година!
Нека в добро здраве се радвате на успехи и в новите си начинания откриете истинското щастие!

Тази година ще е по-стандартно - избрах трето предложение на Соларис, за което й благодаря   bouquet

Ние вече започнахме да получаваме първите картички, ако се интересувате, мога да ви препиша някои пожелания.

Общи условия

Активация на акаунт