Колко пъти ще идва при вас Дядо Коледа :)

  • 1 609
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 365
Питам, защото при нас ще идва първо в  детската градина, а после ще трябва да намине и през вкъщи (в случая през свекърва ми, защото ще сме там за Коледа), за да остави подаръци под елхата. За Нова Година ще сме при майка ми, което значи, че сигурно и оттам ще мине да остави. Което значи поне 3 посещения от добрия старец  Grinning При вас как ще бъде?

# 1
  • Мнения: 8 505
Ще го види само веднъж-в яслата.Но ще намине и у дома,докато тя спи,за да остави подаръците под елхата.

# 2
  • Мнения: 365
Ще го види само веднъж-в яслата.Но ще намине и у дома,докато тя спи,за да остави подаръците под елхата.

Ами аз това имах предвид - колко пъти всъщност ще получи подаръци .И Яна иначе ще го види веднъж в ДГ

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
При нас веднъж в яслата и веднъж баща ми ще се прави на добрия старец,но дали няма да се провали....

# 4
  • Мнения: 4 406
веднъж на яслата и си мисля да го поканим и в къщи дядото, защото за Коледа ще съберем доста дечица у дома

# 5
  • Мнения: 2 282
При нас е ясно - дядото обикаля всички къщи, и навсякъде оставя подаръци за децата. Невероятно идиотски се получава, иди, че обяснявай, но всички баби и дядовци искат да видят радостта от подаръците...
Люба, аз лично не бих рискувала с баща си, ако детето е достатъчно голямо, а ако е малко, не си заслужава, повечето се плашат. Когато щерката беше на 4, в градината дойде дядо Коледа, учителят по народни танци, на които ходят само по 3-4 деца от група. Беше чудесно дегизиран, и все пак го познаха. После всички родители обяснявахме, че има и помощници на дядото, и учителят е бил между тях.

# 6
  • Мнения: 3 268
В градината и у дома.

# 7
  • София
  • Мнения: 276
В градината и у дома. Предполагам, че и бабите ще подаряват, но те го правят отделно от нас, та се очертава да получи около 5-6 подаръка за Коледа.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Колко пътии...кооолко пътии...един ли, два ли...
Веднъж в градината; веднъж у дома, веднъж - със свеки на училищно тържество. Три пъти ще получи подарък и три броя Дядо Коледа ще види Tired надявам се да не се вглежда особено...да не ме пита после що са различни.

# 9
  • Мнения: 14 133
И за Сашо ще бъде същото. Големите се организираме навреме, за да може да сложим подаръците под елхата на Бъдни вечер, като заспи.

# 10
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 151
В градината/яслата и на Коледа, до елхата - значи два пъти  Simple Smile
На Нова година подаръци няма.
Иначе бабите пращат техните подаръци, когато могат и решат.

# 11
  • Мнения: 2 282
Значи така: Дядо Коледа минава през всички къщи, и оставя подаръци само за тия, които наистина вярват в него. Но само в Коледната нощ. През другото време из града и по празниците изпраща свои помощници, които да напомнят на хората за него и за големия празник, който наближава. Това поне е нашето обяснение за хилядите дядовци, дето са плъпнали из града и са напълно различни.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 865
габриела е наясно, че дядо коледа е измислен, за да бъде празникът по-вълнуващ и загадъчен. знае също, че ще получи подаръци в следните дни:
- идващата събота (16.12) - на детско празненство в църквата, в която ходим
- на 20.12 - фирмено тържество, на което ще я води татко й
- на 22.12 - тържество в детската градина (на 19.12 имат програма за пред родителите, а на 22 - тържество с дядо коледа и подаръци)
- на 23. 12 - на празника на форумските деца (лили, благодаря за организацията  bouquet)
- на 24.12 - на голямата фамилна веселба

тоа, което не знае още е, че на 25.12 ще има още един подарък под елхата...пазя го в тайна, за да я изненадам точно на празника.... smile3520

обещала съм и, че всички подаръци, които аз ще приготвя, ще бъдат неща, за които тя е казвала, че иска.

на нова година подаръци няма - само манджа и веселба!

# 13
  • София
  • Мнения: 607
Ами сигурно 4 пъти... Embarassed
1. На фирменото детско коледно парти
2. В яслата.
3. При свекърва ми
4. При майка ми
А ако намине и през нас да остави някой подарък под елхата  Joy

# 14
  • Мнения: 1 311
Значи по ред:
1. На тържеството в детската градина - там даже ще го види
2. Вкъщи - би трябвало да проспи оставянето на подаръците под елхата (т.е. аз ще ги сложи на Бъдни вечер след като заспи, за да си ги намери на Коледа сутринта)
3. На Коледният обяд у нашите ще установи, че понеже много, ама много е слушал Дядо Коледа е оставил подаръци за него и под тяхната елха
4. Вечерта на Коледа у свекърва ми - аналогичната ситуация
5. На 26.12 като ходим на гости на остатъка от рода - вероятно и там ще се окаже същото

Почти същият брой (без детската градина) и в същият ред и за Нова година  Laughing Laughing Laughing

Най-хубавото в цялата история е, че в същият брой и ред всички, а не само детето ще получим подаръци  Laughing Laughing Laughing

Обичам подаръци, какво да правя  Embarassed


P.S. Възможно е да има и други - като детско коледно фирмено парти, например

Общи условия

Активация на акаунт