Високо ниво на левкоцитите

  • 1 092
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Днес правихме изследване на  дъщеря ми и се установи, че левкоцитите и са високи-16.Какво значи това?Опасно ли е?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 234
Здравейте,
това повишение на левкоцитите се среща най-вече при инфекциозни процеси, гнойни процеси, токсични въздействия, левкози и други. Но знам че при новородени левкоцитите са увеличени и след това почват да спадат. Не е страшно само че трябва да се разбере от къде идва това увеличение, т.е. от какво боледува детенце.
Успех.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 609
Здравейте,
това повишение на левкоцитите се среща най-вече при инфекциозни процеси, гнойни процеси, токсични въздействия, левкози и други. Но знам че при новородени левкоцитите са увеличени и след това почват да спадат. Не е страшно само че трябва да се разбере от къде идва това увеличение, т.е. от какво боледува детенце.
Успех.

 Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 234
Видях и другият ви постинг, пропуснах да попитам на колко е бебчето ви?

# 4
  • Мнения: 184
на 1 годинка

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 234
Е значи, левкоцитите трябва да са на едно добро ниво, всмисъл като но възрастните.

# 6
  • Мнения: 184
Всъщност преди около 20 дни изкарахме доста тежка болест-бронхеолит и според нашият лекар повишените левкоцити се дължат именно на това.Препоръча ми да и давам чай от лайка и щели да се нормализират.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 234
Да възможно е, те по-бавно се понижават, докато покачването им става доста бързо.

Общи условия

Активация на акаунт