Кой кой е във форума?

  • 3 131
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 589
Понеже от опит знам, че след темата "Какво ви дразни във форума?" автоматично следва темата "Кой ви кефи във форума?", "Кого не можете да понасяте във форума?" или т.нар. от мене теми "Строй се, преброй се -  да видим кои са ми дружките и кои врагините", предлагам да опресним малко инфото.
За една година активно четене тук-там (най-вече в Клюкарника напоследък), забелязах, че има съфорумки, които имат ... де да знам какво имат в задниците си, ама не могат да мигнат, ако не си сменят ника и аватара поне 2 пъти седмично. Което фатално препълва РАМ-а ми и ме докарва до досадно зависване, понякога преминаващо в ступор.  #Crazy
Та това ми е предложението - да си кажете веднага и без бой кой през колко ника (поименно!!!) е преминал (ако вирусът Склероза не е увредил безвъзвратно съответните файлове, естествено!).  Mr. Green
Благодаря!   bouquet

ПП Айде ся новите да спрат да рИвът, да започват да водят старателно записки и в знак на благодарност да ми пуснат едно копие и на мен!  Wink Laughing

# 1
  • Мнения: 5 393
Аз съм си с този от самото начало bowuu bowuu bowuu

# 2
  • Мнения: 6 417
Аз съм си Шушон откакто съм се излюпила тук.  Misc Ghost

# 3
  • Мнения: 6 155
С този съм си била винаги Wink

# 4
  • Мнения: 2 550
В началото бях Марчето. След туй реших, че повече ми отива Крокозавър (по характер разбира се, а не защото съм грозна...то е ясно, че съм перфектно, все пак  Mr. Green ). Два дни по-късно осъзнах, че всъщност съм ~ТЮЛЕН~....накрая ми писна от тюлените и пак станах Мара. Скука  Tired

# 5
  • Мнения: 25 589
Да, де, ама въпросът беше към тези, които си сменят никовете, че дъртите баби като мене не могат да помнят толкоз!  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 897
И аз съм си с един и същи ник  Simple Smile
И на аватара си е все моята муцуна Wink

# 7
  • Мнения: 10 758
Бях magi99, са съм Цомба.

# 8
  • Мнения: 1 884
Дата на регистрация:  вторник, 22 февруари 2005, 19:21

След 3 месеца ще станат 2 години, откакто съм регистрирана тук. Не знам дали това ме прави ветеран. Мненията ми не са много, от порядъка на хиляди, защото предимно чета, когато нямам какво да кажа, не спамя из форума, само колкото да се разпиша в темата или да си покажа аватара... Той е сменян 4 пъти откакто съм регистрирана, ника ми не е сменян изобщо.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиса Умница съм си от началото до край.
Как ще изтърва такава чудесна възможност - да се самоназнача за умница?  Mr. Green
П.П. Напоследък замислям коварен план. Да наема тюленовия ник на Марчето за временно ползване.  Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
С този ник съм се регнала и нямам никакво намерение
да го сменям  Naughty С този ник съм регистрирана и
навсякъде из нет пространството Simple Smile  Hug
Аватара също никога не съм го сменяла  Mr. Green
/или май само за миналата Коледа  newsm78/

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Което фатално препълва РАМ-а ми и ме докарва до досадно зависване, понякога преминаващо в ступор.  #Crazy
Смени си РАМ-а с по-голям  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 474
 bowuu ника не съм си сменяла

# 13
  • Мнения: 677
Аз бях с тез прекрасни аватари,ама не ми ги харесахте нещо..Що ли?!
Ника си ми е този..

# 14
  • Мнения: 2 550
П.П. Напоследък замислям коварен план. Да наема тюленовия ник на Марчето за временно ползване.  Rolling Eyes

Наемай, наемай  Mr. Green Аз си го бях сложила, когато бях...в тюленско положение като теб   smile3534 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт