Д-р Танева-Владиславово, Варна????

  • 6 430
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Търся координатите и работното време на д-р Танева-гинеколог от МЦ "Владиславово". Някоя мама може ли да ми помогне?

# 1
  • Мнения: 2 381
Здравей!Раб. време на д-р Танева е: четна дата- 7:30-14:00
                                                              нечетна дата-11:00-18:00
Преглежда в ДКЦ-то във  Владиславово, не е необходимо да си записваш час.Ако си с направление-първо минаваш през регистрартура.

# 2
  • Мнения: 2 616
Много благодаря за бързия отговор!

# 3
  • Мнения: 2 381
За нищо Hug

# 4
  • Мнения: 2 616
Докторката е безкрайно усмихната и любезна, много приятна дама, мога да я препоръчам на всеки!!!!

# 5
  • Мнения: 160
Докторката е безкрайно усмихната и любезна, много приятна дама, мога да я препоръчам на всеки!!!!
и доста заета,та акушерката Митева ще ти обърне повече внимание

# 6
  • Мнения: 59
 newsm11 Има прекалено много бременни при нея и поради липса на достатъчно направления високата ми кръвна захар стана диабет. Не ме прати пак на изследване въпреки, че видя че имам висока кръвна захар. Поне можеше да ме предупреди за последствията и да ми назначи диета, но не би ... Аз лично не съм доволна

# 7
  • Varna
  • Мнения: 288
Аз също не съм доволна!Причината е същата-наложи се да си платя изследвания,които са БЕЗПЛАТНИ за бременни.Изписа ми вагинални глобули без дори да ме е прегледала и след излизането на резултата от микробиологията(които аз си платих)се оказа,че е нямало и нужда.Прехвърлих се при Янчева и нямах никакви проблеми с каквито и да е било изследвания.Усмихната е наистина,но това не е всичко.
 От всеки лекар ще има доволни и недоволни пациенти.

# 8
  • Мнения: 2 096
За мен тази жена е аналог на некомпетентна. Ако нямаш проблеми добре - ще ти се усмихва и ще ти се радва. Ако имш проблем обаче - не разчитай на лекарското и мнение. Хал хабер си няма от нищо. Потърси информация за други специалисти. Тази лекарка не ти я препоръчвам!
П.С. между другото акушерката на Янчева е душа човек. Но аз се спрях на лекар от центъра че лекарите във Владиславово не работят над себе си и са спрели на ниво университет

# 9
  • Мнения: 189
Потърси друг-не съм доволна Naughty

# 10
  • Мнения: 2 616
Аз по принцип си имам друг гинеколог-следя си бремеността в Майчин дом, обаче там имали някакви наредби и не знам си какво още и не могат да ми дават болнични, оказа се обаче, че и докторите дето работели със Здравната каса не искат да дават болнични и ме обиждаха, и ме разреваваха и какво ли още не-визирам Д-р Бойка Терзиева, ще кажеш те ще ми ги плащат от джоба си, при Танева поне всичко мина спокойна, мирно, гладко и с усмивка!

# 11
  • Varna
  • Мнения: 288
Ако е само заради болнични с нея няма да имаш никакви проблеми!

Общи условия

Активация на акаунт