Брачни халки?

  • 16 180
  • 23
  •   1
Отговори
Искам да попитам, дали е възможно човек да има две халки. Моят приятел иска да носи само бяла халка, т.е бяло злато, а аз искам и двете - бяло и нормално злато. Но ми казаха, че не било хубаво и т.н.
Какво ще ме посъветвате? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 903
аз също искам две халки и ще следя темата.

# 2
  • Мнения: 9 894
а не може ли една халка, комбинирана - бяло и жълто злато?
Просто някак не виждам смисъл от две брачни халки. Една халка и останалото - пръстени.

# 3
  • Мнения: 8 505
Нашите кумове си направиха сребърни халки преди 2-3 години.2004 беше високосна и за да не носят златните,си ги поръчаха.Не съм чувала,че не е хубаво,а и не се връзвам на подобни неща.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 171
Нищо не пречи мъжът да си направи от бяло злато ,а ти комбинирана.Какво от това че ще са различни.Дори е по оригинално Wink

# 5
  • Мнения: 7 723
Като се абстрахираш от всички суеверия, не виждам нищо лошо да съчетаете вричането ви на вечна вярност hug  и суетата    reverance

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 988
И ние имахме подобен проблем - аз нося сребро, а той злато. В крайна сметка си поръчахме халки от бяло и жълто злато от ето този тип: .

# 7
  • София
  • Мнения: 1 244
Най-добре да си направите смесени - наполовина бяло, наполовина жълто.
Не е редно да са различни халките.
Но пък ако не сте дълбоко религиозни, надали има значение....
Абе не е хубаво...

# 8
  • Мнения: 2 849
Суеверия са според мен .Какво да кажа ,като мъж ми няма никаква ,просто не носи нищо и не сме му поръчали ,а моето не е халка ,а пръстен ,който си избрах .

# 9
  • Мнения: 2 019
Нищо не пречи мъжът да си направи от бяло злато ,а ти комбинирана.Какво от това че ще са различни.Дори е по оригинално Wink
Peace

# 10
  • Мнения: 5 228
Поради същите причини си направихме халки от бяло и жълто злато, комбинирано. Не ми беше хрумвало да имам втора халка

# 11
  • Мнения: 7 474
Две халки са излишни, ако не сте суеверни ги направете както ви харесват  Peace  На Жабче снимката е идейна, единият носи от бялата страна , другият от жълтата и са еднакви  Laughing

# 12
  • Мнения: 8 917
И ние имахме подобен проблем - аз нося сребро, а той злато. В крайна сметка си поръчахме халки от бяло и жълто злато от ето този тип: .

Идеята е повече от супер - който както иска да си я носи Mr. Green Peace

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И аз бих ти казала комбинирана! Peace Нашите са по средата жълто, а от двата края бяло злато! Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 3 129
В събота в Такъв е животът една двойка си избираха халки и като попитаха продавача за различни, той каза, че ако са различни, отчето щял да направи забележка, че още от сватбата се делят. Но примерно на мен това не би ми пукало особено.

Общи условия

Активация на акаунт