Първи рани

  • 1 397
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 042
Съни си цепна веждата и ходихме да го лепят в Спешното.  Cry
Някой с подобни премеждия? Нали няма да му остане белег?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
И да му остане ще е чаровник - момичетата си падат по "лоши момчета" с бойни рани Wink . Не се тревожи, най-вероятно нищо няма да си личи след време.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
С времето белезите се заличават, така че не се притеснявай за това, ще му мине на юнака Wink
Ако ще си по-спокойна можеш да го мажеш като му зарастне раничката с Мадеказол или Контрактубекс.
Юнак без рана не може, но дано не ви се случват повече такива неприятни инциденти Wink

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
мнооого познато, ама много.

Ади вече си има белег, който ще избледнее, но няма да се заличи напълно със сигурност.
Даже един ден ще и покажа от какво и е белега.

Беше много дълбоко, на брадичката, мноооого кръв тече, но много дълбоко, и белегът (макар и да избледнее, в което се надявам) ще си остане Cry  Cry  Cry

а миналото лято с какви рани бяхме по коленете - майко мила, бях изкупила всички мазила за рани, лепенки и т.н.

абе инспектор съм по рани от рано , рано.

# 4
  • Мнения: 2 006
Е малкия юнак ве4е е голям-споко и да му остане най-вероятно ще е едва забележим Grinning Поздрави на Съни

# 5
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Цитат на: mam4e
И да му остане ще е чаровник - момичетата си падат по "лоши момчета" с бойни рани Wink . Не се тревожи, най-вероятно нищо няма да си личи след време.
 201uu  box

# 6
  • Мнения: 1 581
Майкоооо! Болна тема  Sad
Мойто преди няколко дни падна от дивана на главата си и гледам отзад кръв. Лошо ми стана  #Puppy dog
И го лепиха, тя мъничка раничка, ама понеже на главата и го водих да го видят.
А тва синини и цицини вече хич не ги броя. И тия очила, дето носи, добре, че са дебели и пластмасови стъклата  Confused

# 7
  • София
  • Мнения: 39 745
че тя мойта момиче и 2 пъти вече си цепва клепача под веждата, първия път я лепиха, 2рия път понеже отидохме на сутринта само я промиваха
сега като му махат лепенката питай с какво може да го мажеш. на мен ми бяха казали Медеказол, но една майка от форума каза, че това било за стари белези
То юнак без рани не може Wink
да нацелуваш сладкия си син Wink

# 8
  • Мнения: 3 042
Мерси за отговорите, момичета! Stuck Out Tongue
То аз както се бях ошашкала в Спешното, забравих да питам дали да го мажа с нещо за белези като махна лепенката. Ще се обаждам на педиатърката непременно! А от лепилото остава ли нещо или всичкото се резорбира, в смисъл дали като махна лепенката трябва да се чисти нещо от него? Ще помоля патилите да ми кажат Thinking .
Ама то - шило в торба седи ли!  #Onfire Прави ми разни каскади и аз уж го вардя, да не му секвам ентусиазма и хаааайде хоп-троп на ръба - направо ми идеше да се гръмна ooooh!
Кръв много не тече, повече рев имаше от промивката, като го сложиха на онова огромно хирургическо легло, то милото хептен се загуби  Cry  Cry  Cry

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Боче, съжалявам че сте изживяли толкова неприятно нещо. Но пак ти казвам не се притеснявай, ще му мине и няма да има и помен от неприятната случка.
Аз като бях малка паднах на един камък и си цепнах участък от около 4-5 см под окото като почваше от носа и свършваше на слепоочието. Тогава ми го лепиха адски некадърно, защото остана пясък вътре и в последствие се възпали.
Сега белега ми представлява лека чертичка 0.5см само на носа и си личи когато ида на море и изгоря до неузнаваемост, тя става малко по-червена.
Ако искаш ще ти пратя на лични с какво друго можеш да го мажеш и ще ти дам координати от къде да си набавиш мазилата Confused:  Wink

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Моя син Валентин, като беше на 3г. си цепна главата у нас на рьба на раклата. Не сьм го водела да го лепят или шият само промивки с кислородна вода и рьсене с антибиотична пудра. И понеже беше в косата, от кислородната вода взе, че му изруся един перчем, и беше много смешен. Сега като гледам дето е била раната не му  расте коса. Така, че подготвяй се тепьрва има да пада ( дано не е често) просто е неизбежно с тези палави момчета. Дано бьрзичко му зарастне юнашката рана.

# 11
  • Мнения: 3 042
Ирена, точна на ръба на раклата се центрова Съни, ама вече хич и да не си помисля, че ще му позволя да ми се катери по леглата. Сега съм барикадирала участъка! - хехе, след дъжд -качулка.
Знам, че ще пада и още, и още - то и аз на млади години все с обелени колене ходех, имам и челна среща с един нож(за радост без грозни последствия), а баща му пък много може да разкаже за предните си зъби - къде и как ги е загубил. Така че, крушата не пада по-далече от дървото.
ето една бандитска снимка:

# 12
  • Мнения: 687
А знаете ли дали ще се заличи белег на устната? Че след второто разбиване на устата се сдобихме с такъв, а не смея да го мажа с нищо, защото едва ли са много полезни за хапване тези мазила  Wink

Общи условия

Активация на акаунт