Имате ли парочистачка и доволни ли сте

  • 6 198
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте,
Много се замислям напоследък за такъв уред. Имам обикновена прахосмукачка и като се има предвид перящите колко са огромни хич не ми се иска да су купувам такава, пък и моята е нова.Някоя от вас ползвала ли е парочистачка-особено ми е трудно да почиствам щорите напр.а само да се обере прах не е достатъчно.

# 1
  • Мнения: 344
Аз ползвам парочистачка и съм много доволна. Килимите и дамаската на дивана са винаги свежи, а за банята ми е най-полезна, особено за душкабината и недостъпните места. Скоро мих прозорците с нея и освежих пердетата! Определено съм много доволна Peace.

# 2
  • Мнения: 1 243
И ние имаме парна машинка. Малка е,но чисти идеално - ползваме я предимно за прозорците,банята,..абе като се замисля - за всичко.Вземи си - няма да сгрешиш! Peace

# 3
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
дайте,моля повече инфо за тази парочистачка-колко пари,от къде,снимка....

# 4
  • София
  • Мнения: 1 244
Ето това разгледай.
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=195_119&products_id=12350

Моята е от ТСМ и пак беше около 60 лв.

# 5
  • Мнения: 14 486
Ето това разгледай.
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=195_119&products_id=12350

Моята е от ТСМ и пак беше около 60 лв.

и аз се замислих - особено за банята, която е жълта и много се цапа. не ги ли продаваха в някой от телешоповете?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Имам, но рядко я ползвам. Иначе съм доволна, моята е ТСМ.

# 7
  • Мнения: 1 449
За мен е безсмислена покупка.  Не е нещо, което би могло да спести усилия или да даде някакви поразяващи резултати. Не съм доволна.

# 8
  • Мнения: 399
Аз пък съм безкрайно доволна от парочистачката. Имам я от 5 години и сега се чудя как съм чистила без нея. Но моята е по-голяма от показаната по-горе и е по-удобна за ползване. А най-важното й предимство според мене е, че няма нужда от никакви препарати. Ръцете се запазват, чисти и дезинфекцира, пести време.
Купи си, няма да сбъркаш.

# 9
  • Трявна
  • Мнения: 174
Аз пък съм безкрайно доволна от парочистачката. Имам я от 5 години и сега се чудя как съм чистила без нея. Но моята е по-голяма от показаната по-горе и е по-удобна за ползване. А най-важното й предимство според мене е, че няма нужда от никакви препарати. Ръцете се запазват, чисти и дезинфекцира, пести време.
Купи си, няма да сбъркаш.
Детелина, моля те пиши по-подробно каква е твоята, замислям се за подобна покупка newsm78
А дали може да се чистят тапицерии с нея Confused:
Предварително благодаря  bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
Май само аз имам и не я ползвам. Никаква работа не ми върши.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 683
Ами, и аз не я ползвам. Голям зор да я имам и после така си седи.

Но наистина за разни недостъпни кьошенца, улеи между прозорци, фурната, е много удобна, но май най-често ползвам Мелиото.

# 12
  • Мнения: 399
Sarlita, моята е марка Керхер - немска. Нямям цифров апарат, за да покажа снимка. Но е нещо като малка прахосмукачка, през маркуча преминава парата. Има различни накрайници за чистене на различни неща. Нашила съм много "чорапчета" от стари хавлии - за приставката, която е като четка. С нея почиствам много неща - фаянс, дограмата ...
След почистване пера на пералнята всички парцали и ги ползвам многократно.
Да не прозвучи като реклама, но тази марка има магазин в София - там ще ти обяснят всичко, имат и каталози. Ето сайта:
http://karcherbg.com/aboutus.html
Там ще намериш адреса и телефона.
Сега виждам, че на сайта има само професионални машини, но най-добре се обади и ги питай.

# 13
  • Мнения: 857
много съм доволна,върши страхотна работа и за прозорци и в банята и за мебелите...навсякъде.

# 14
  • Мнения: 1 849
И аз имам, купихме я от Метро, но нямам време да чистя в къщи. Ако иска някой мога да му я продам за 50 лв. Вземали сме я за 70-75 непомня. Като дойде мъжът ще дам снимка, но няма да е много добра, защото ще е с телефон, нямаме цифров фотоапарат.

Общи условия

Активация на акаунт