Откраднаха ни всичката коледна украса

  • 771
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 216
Всичко са ни откраднали гадовете #Cussing out Всички играчки венчета,гирлянди бяха прибрани в една голяма кутия. Мьжо отива да ги вади да украсяваме- и няма нищо-нищо #Cussing outКак може? Какьв човек трябва да си ,за да откраднеш украсата на някое семейство. Да  лишиш детенце от тази радост? С толкова любов сьм си ги сьбирала,всяка година си купувам новички ,но си имам любими. Една от играчките беше от моето детство-бяла пухкава снежинка с сребьрни прьчици Cry Сега не мога да си купя сьщите Sad Много ми е мьчно,а аз толкова чаках и токова се радвах,че тази година за пьрви пьт с детенце ще укрсяваме. Направо нямам думи. И други неща са ни откраднали,но за тях не ме боли. Искам си украстатаааааааааааааааааааааааааа #Cussing out

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
Съжалявам за случилото се... Ние също всяка година винаги купуваме по една играчка и всяка една си има своя повод и спомени.

Но не ми стана ясно как и откъде са откраднали украсата...

# 2
  • Мнения: 3 216
Имаме една стаичка между етажите,която ползваме като килер. Дьржим инструменти ,обувки,които не носим,сакове,коледнта украса, ей такива работи. Откраднали са почти всичко,но за какво им е украстата ни,за какво? #Cussing out

# 3
  • Мнения: 6 315
Съжалявам за станалото, неприятно е много. Ако са ги откраднали от мазето - аз там вече нищо освен боклуци (буквално) не държа защото редовно ги разбиват.

# 4
  • Мнения: 3 334
Много съжалявам за случилото се Sad.Въпреки всичко,важното е да сте живи и здрави и не си помрачавайте празниците.Всяко зло за добро Hug

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Сигурно е бил някой олигофреничен пубер...
Естествено, че ще ти е мъчно и ще се ядосваш. Представям си какво ти е...

Ми освен да купиш нови и да си ги държиш вкъщи, не знам какво друго да те посъветвам...  Sad
Иииий аман от нещастници!  #2gunfire

# 6
  • Мнения: 560
Някак си не мога да съм любезна в такива случаиу,та направо ще си кажа квот ми е на душата като прочета нещо такова:
РЪЧИЧКИТЕ ДА ИМ ИЗСЪХНАТ,КРЕТЕНИ ТАКИВА,ДА ГИ ПРОДАДАТ И ЗА ЛЕКАРСТВА ДА ДАДАТ ПАРИТА. fight bambam smile3527 smile3511 nono

# 7
  • Мнения: 7 640
уф, че гадноо Sad
Напиши на входа бележка, може пък да я върне някой.

Общи условия

Активация на акаунт