Дигитален апарат и компюрът-несъвместими.

  • 438
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 560
Купих на любимия дигитален апарат за коледа smile3509.Щракнахме няколко позички и си го прибрах.Днес реших да прехвърля фотосите на Данчо atwork /така ми се казва компютрото/.Инсталирах диска към апарата,следвайка инструкциите,направих всичко,но ново устройство не се появява.USB-то ми работи,защото на него е вързана уеб-камерката,а и МР3-то си ръгвам там да му сменям песните,батериите на апарата са силни и нови.
Имали ли сте подобен проблем и как го разрешихте,мамка му и прасе? hit

# 1
  • Мнения: 3 575
Ако си с Windows XP, не би трябвало да инсталираш нищо.
Като свържеш апарата и той е включен, би трябвало да ти се появи като ново устройство или направо да се отвори нов прозорец с директориите за фотото.
Каква марка е?

# 2
  • Мнения: 560
Sony DSC 600 или нещо подобно.Дискът инсталнах,защото има хубава програма за сортиране на снимките по дати и некви такива дрънци.
С XP съм.
Ей го:
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=393091&cat=42&f=3677
Ако някой има,да помага,че много мразя да съм тъпа!!! smile3515

# 3
  • Мнения: 3 575
Странно, точно със Сони не би трябвало да имаш проблеми....
Не знам  Thinking

# 4
  • Мнения: 90
Е, човек не се е родил научен. В диска към апарата, трябва да има драйвери за USB, които трябва да инсталираш, независимо, че USB-то ти работи с други джаджи. Единият вариант (по-лесния) като използваш менюто на диска и степ-бай-степ. Другия по сложния: след като вържеш устройството (фотото) към компа, отиваш в control panel->system->Hardware->device manager и от списъка с USB-тата ще имаш иконка с жълто. Кликаш върху нея с десен клавиш на мишката и даваш update driver и указваш да търси драйвера на диска (CD-тo).

Общи условия

Активация на акаунт