въпрос за цикъла след секцио

  • 625
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
След като родихте,мили мами,как започна цикъла ви.При мен се получават големи аномалии за първи път ми дойде преди 1м,с голям кръвоизлив,а сега ми закъснява и съм силно притеснена.Възможно ли е все още да се регулира цикъла,защото от болки в кръстта и в шийката не мога да се отърва #Crazy

# 1
  • Мнения: 5 682
 FlutterМисля че трябва да се консултираш с гинеколог. Тука можеш да получиш отговори при кого как е било, но тава не означава че и при тебе е така. Най-вероятно цикълът ти още се нормализира, но все пак прегледа при специалист е много важен. Party

# 2
  • Мнения: 2 237
Този въпрос е задаван нееднократно,но за съжаление търсачката не работи,за да ти пусна някоя от темите....

# 3
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
 И аз съм секцио и при мен все още липсва цикъл.  Доколкото разбрах при всеки е индивидуално и не мисля, че трябва да се притесняваш. За собствено успокоение се консултирай с доктор.

# 4
  • Мнения: 1 949
На мен ми дойде на 3-я месец след раждането, въпреки кърменето. Вторият цикъл ми закъсня с 2 седмици, после пак закъсня. След това постепенно се нормализира. Гинекологът ми ме предупреди, когато бях на контролен преглед, че е възможно докато кърмя да нямам редовен цикъл и че има риск и от бременност.

НО, както са ти писали и другите момичета, не е задължително и при теб да е като при другите (особено за такива индивидуални неща), за това се консултирай с лекар  Peace

# 5
  • Мнения: 4 621
Първият цикъл ми дойде веднага след като спряха лохиите, след това се нормализира.
Най добре се консултирай с гинеколог.

# 6
  • Мнения: 363
При мен още няма цикъл. Консолтирах се с моята гинеколожка и тя ми каза, че е нормално цикъла да ми липсва след като още кърмя бебето. аз също раждах секцио.

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Дойде ми около седмица, след като спрях кърменето - на 7-я месец след раждането.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
По принцип е нормално още да не ти се е регулирал цикъла.НО и аз препоръчвам консултация с гинеколог.
На мен ми дойде на 5-ия месец от раждането.Имах 3 месеца цикъл,после 2 нямах,и сега пак си имам нормално.

Общи условия

Активация на акаунт