въпрос за диетата на Майкъл Търман

  • 1 844
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Здравейте!Започнах тази диета за която чувам само положителни отзиви.Въпросът ми е как приготвяте ориза и точно коя марка купувате защото този който аз приготвям -само с вода- става просто отвратителен с един специфичен дъх, много неприятен., бобът може ли да не е зелен а обикновен бял,И още нещо коя е тази минерална вода без натрий?Вече съм 3ти ден-дано да имам положителен резултат.Благодаря ви предварително!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 817
Пробвай с ориз от сорта Басмати/дългозърнест/ ,много е хубав ,дори без нищо към него .Ние от години вече го предпочитаме пред обикновения и кафяввия/който ми има вкус на жито newsm78/
Също така вкусен е дивия ориз ,но трудно се намира особенно черния Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 639
А как мога да я нямеря тази диета newsm78

# 3
  • Мнения: 79
аз си купих книгата-преобразете тялото си за 6 дни-, хубаво е да я имаш пише много интересни и полезни неща! Коя фирма пакетира такъв ориза .В Метро има ли я?А за водата някой нещо да знае?

# 4
  • :)
  • Мнения: 337
А как мога да я нямеря тази диета newsm78
Купи си книгата на Майкъл Търманд, продават я във повечето книжарници, аз моята си я купих от Хеликон. Книгата е много полезна, диетата наистина е ефективна. Доволна съм, успех  Peace

# 5
  • :)
  • Мнения: 337
Здравейте!Започнах тази диета за която чувам само положителни отзиви.Въпросът ми е как приготвяте ориза и точно коя марка купувате защото този който аз приготвям -само с вода- става просто отвратителен с един специфичен дъх, много неприятен., бобът може ли да не е зелен а обикновен бял,И още нещо коя е тази минерална вода без натрий?Вече съм 3ти ден-дано да имам положителен резултат.Благодаря ви предварително!!!  bouquet
Резултат със сигурност ще има! Много е важно да се пие по 3л вода, както и кардио тренировките. За ориза- чудехме се как да го овкусим, щото никой не  искаше да яде, то наистина е нещо ужасно Rolling Eyes И така, измислихме да му сложим малко куркума, става по- вкусен, и гъбки. А водата- минерална туби от 10л. Никога не ни е свършвала водата толкова бързо. Поздрави и успех в начинанието Peace

# 6
  • Мнения: 658
Аз на приготвения вече ориз слагам малко горчица и изцеждам сок от лимон. Става приятно за ядене Peace

# 7
  • Мнения: 511
книгата струва 13 лв а за ориза аз ползвах дългозърнестия които е малко по вкусен от другите

# 8
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
,И още нещо коя е тази минерална вода без натрий?Вече съм 3ти ден-дано да имам положителен резултат.Благодаря ви предварително!!!  bouquet
и аз преди време бях задала този въпрос, но никой не ми отговори Cry. Но сравних съдържанието на няколко марки води и Девин червен етикет, която се води изворна, е с най-ниско съдържание на минерали, вкл. и на натрий. Така че според мен можеш да пиеш от нея, или пък друга марка нискоминерализирана вода /вече на пазара има избор/. Не съм зачитала съдържанието на трапезните води - виж там как е и сравнявай с Девинската. Успех с диетата и пиши как върви вталяването Grinning.
П.П. Виждам на аватара ти, че си с малко детенце - кърмиш ли го още?

# 9
  • Мнения: 79
благодаря на всички за отговорите!Снимката е стара Laughing вече сме на 8 м и половина.Имах кърма само 1вия месец ,след това Cry за съжаление намали докато в един момент напълно спря.Храня я още с милумил (само вечер сме на мляко)!  bouquet

# 10
  • Мнения: 912
Аз пиех изворна/трапезна и тази с розовия етикет на Девин. От Billa си купувах този кафяв ориз.
Боб не съм яла въобще, а оризът го приготвях с черен пипер и малко сол, защото имам ниско кръвно...

Общи условия

Активация на акаунт