Моля за инфо от скоро раждала мама в Свети Лазар

  • 480
  • 4
  •   1
Отговори
 Много моля , ако има мама , която скоро е раждала  в Свети лазар да сподели - Имам предвид  през 2006 година . Много Ви благодаря предварително . Всичко до момента съм изчела .

# 1
  • София
  • Мнения: 5 605
Здрасти мацка, приятелката ми роди там преди 7 месеца. Само ще ти кажа, че се непрекъснато повтаря, че повече няма да повтори тази грешка.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 424
родих на 20.12.2006г. прекрасно момиченце там, като цялата ми бременност беше проследена в същата клиника. освен огромното внимание, с което бях обградена, бях много облекчена и при рутинните изследвания, за които следяха те, не се налагаше да чакам, да си губя времето за резултати. всичко протичаше като в цивилизованите страни. получавах съвети за всичко.
родих бързо и безболезнено. аз и бебето се чувствахме в следващите дни както в дома си като бяхме обградени с много грижи.
не съжалявам нито за секунда за избора си и бих посъветвала всеки, който държи на достойнството си и желае да превърне раждането в незабравимо, приятно и щастливо изживяване, да отиде в Свети Лазар.

# 3
  • Мнения: 865
родих там на 26.01.супер доволна съм.искрено я препоръчвам на всички.бях идеално обезболена,грижеха се за мен и бебето перфектно.за мен това е идеалното място за раждане.хиляди благодарности на всички от там.струва си всяка стотинка,която платихме newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
родих там на 26.01.супер доволна съм.искрено я препоръчвам на всички.бях идеално обезболена,грижеха се за мен и бебето перфектно.за мен това е идеалното място за раждане.хиляди благодарности на всички от там.струва си всяка стотинка,която платихме newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Честито бебче, да е живо, здраво и много щастливо  bouquet. Колко плати, ако не е тайна?

Общи условия

Активация на акаунт